Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Iwano-Frankiwsk

Najlepsza oferta

Poza nie
19:20
Czas przejazdu12 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:45
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

75,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Iwano-Frankiwsk w 2019 rok

pon, wto, śro
23:55
Czas przejazdu11 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

75,00 
Poza śro i czw
05:50
Czas przejazdu13 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:00

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

89,00 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

03:50
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

90,00 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu12 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

04:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

90,00 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu12 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:45
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

90,00 
Poza czw
21:35
Czas przejazdu14 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

90,08 
Codziennie
23:10
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

91,60 
Poza czw
21:35
Czas przejazdu13 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

12:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

91,80 
Poza pią
23:50
Czas przejazdu11 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

12:35
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

IVANO-FRANKIVSK, Dworzec Autobusowy ul. Gorbaczevskogo 14

91,80 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu11 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

06:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30

94,68 
Poza śro
21:50
Czas przejazdu11 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dw. Autobusowy, ul. Gorbachevskogo 14-A, Iwano-Frankiwsk

95,00 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

95,00 
Codziennie
21:50
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

95,05 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

08:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

96,60 
Poza śro
23:50
Czas przejazdu12 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

12:30
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

96,60 
Poza nie
19:20
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

09:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

98,30 
W niedziele
23:55
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:55
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

98,30 
pią, sob
23:55
Czas przejazdu11 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

11:50
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

98,30 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

07:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

100,00 
pon, czw, pią
23:59
Czas przejazdu13 h. 21 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

100,00 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

03:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

100,08 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4

104,03 
pon, wto, pią
23:59
Czas przejazdu14 h. 21 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

14:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4

104,03 
19.06, 21.06, 23.06, 25.06, 27.06...
14:40
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

03:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

105,00 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:40
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

105,00 
Codziennie
21:35
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10:55
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

105,00 
21.06, 24.06, 25.06, 28.06, 01.07...
05:50
Czas przejazdu13 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

20:00

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

109,23 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu13 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

05:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4

109,98 
wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu19 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

08:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

111,46 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

08:10
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

123,68 
W niedziele
22:25
Czas przejazdu13 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

12:15
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

138,97 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Katowice - Ivano Frankivsk

Dystans, dzielący stolicę Górnego Śląska i Iwano-Frankiwsk, autokary pokonują zazwyczaj w przeciągu 12 godzin. Z tego względu szczególną popularnością cieszą się busy nocne, ruszające w podróż późnym wieczorem, by dotrzeć na miejsce następnego dnia rano. Warto rozważyć wcześniejszy zakup biletu z uwagi na częste promocje.

Bus z Katowic do Iwano-Frankiwska ruszy w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Piotra Skargi. Stacja mieści się w centralnym punkcie miasta, co sprawia, że mimo jej niewielkich rozmiarów, podróżni mogą skorzystać z okolicznej, rozbudowanej infrastruktury handlowo - usługowej. Pasażerowie przesiadający się na głównej katowickiej stacji PKP, w przeciągu 10 minut dotrą na dworzec autobusowy pieszo, idąc ulicą Słowackiego. Stanowiska odpraw są udostępniane przewoźnikom przez całą dobę. Wybierając się w podróż nocnym busem z Katowic do Iwano-Frankiwska, warto mieć na uwadze, że dworcowa poczekalnia funkcjonuje jedynie w godzinach 6.00 - 18.00.

W Iwano-Frankiwsku busy zatrzymują się na dworcu autobusowym, zlokalizowanym poza obrębem ścisłego centrum. By dostać się w okolice zabytkowej części miasta, podróżni mogą kontynuować podróż marszrutką numer 22, wysiadając na skrzyżowaniu ulic Halytska i Pivnichnyi, obok parku im. Weteranów Wojennych. Niedaleko przystanku znajduje się kantor wymiany walut.