Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Lwów w 2018 rok roku

10:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
13:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 22 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:22
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
11:30
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
11:30
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
19:00
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
11:30
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
21:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
12:25
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 03 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
Codziennie
10:40
Czas przejazdu 03 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

13:45

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

14
10:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VANOOL
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
10:40
Czas przejazdu 03 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

13:45

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

14
10:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
13:00
Czas przejazdu 03 h. 22 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

16:22

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

15
13:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:30
Halicz
"Halicz; Halicz"
14:00
Bursztyn
"Dworzec autobusowy; ul. Mickiewicza 43"
14:25
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
14:42
Czercze
"Dworzec autobusowy Cherche; ul. Zhovtneva 1"
15:41
Bóbrka
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
16:22
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Nov-Trans-Avto" PP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 03 h. 50 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

16:50

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

16
13:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:30
Halicz
"Halicz; Halicz"
14:00
Bursztyn
"Dworzec autobusowy; ul. Mickiewicza 43"
14:25
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
14:42
Czercze
"Dworzec autobusowy Cherche; ul. Zhovtneva 1"
15:41
Bóbrka
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Nov-Trans-Avto" PP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, nie
19:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya

21:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

18
19:00
Iwano-Frankiwsk
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kot E.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, nie
11:30
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya

14:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

18
11:30
Iwano-Frankiwsk
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kot E.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
11:30
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya

14:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

18
11:30
Iwano-Frankiwsk
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kot E.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
19:00
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya

21:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

18
19:00
Iwano-Frankiwsk
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kot E.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, nie
11:30
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya

14:00

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

18
11:30
Iwano-Frankiwsk
Przystanek obok dworca kolejowego; ul. Privokzalnaya
14:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kot E.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

23:35

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

19
21:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
12:25
Czas przejazdu 03 h. 25 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

15:50

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

32
12:25
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:00
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisivka-plus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów