Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Chmielnicki w 2018 rok roku

22:45
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
21:10
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 08 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
01:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 13 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
18:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
20:45
;
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
20:45
;
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
02:25
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 08 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
02:25
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 08 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
17:20
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 29.12...
17:20
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:20
Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16
Czas przejazdu 09 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 27.12...
19:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:15
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 17.12, 18.12, 19.12...
23:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 16.12, 17.12, 18.12, 19.12...
20:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
20:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
11:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:45
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, pią
22:45
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

09:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

80
22:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:15
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
21:10
Czas przejazdu 08 h. 10 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

05:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

85
21:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob, nie
01:30
Czas przejazdu 13 h. 20 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

14:50

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
01:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
18:00
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

04:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
18:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
19:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
20:45
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Rzeszów

;

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
20:45
Rzeszów
;
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
20:45
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Rzeszów

;

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

90
20:45
Rzeszów
;
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
02:25
Czas przejazdu 08 h. 55 min

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

12:20

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

95
02:25
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
02:25
Czas przejazdu 08 h. 55 min

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

12:20

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

95
02:25
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 29.12...
17:20
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

100
17:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:20
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

103
17:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 27.12...
17:20
Czas przejazdu 09 h. 35 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16

02:55
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

104
17:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:50
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

120
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:30
Czas przejazdu 10 h. 10 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

10:40

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

127
00:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:15
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

10:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

128
21:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
10:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 17.12, 18.12, 19.12...
23:00
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
23:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:15
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 16.12, 17.12, 18.12, 19.12...
23:00
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

141
23:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
08:15
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
20:00
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

145
20:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
20:00
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

145
20:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
23:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

21:45

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

200
11:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
15:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
19:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
20:50
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Rzeszów