Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Rzeszów w 2018 rok roku

11:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 07 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:15
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
23:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
19:45
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
11:20
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:50
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:20
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 20.12, 24.12, 25.12, 29.12...
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:55+1 dzień
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:15
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 18.12, 21.12, 23.12, 26.12...
08:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, sob
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:20
Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12...
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:20
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:55
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 08 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:10
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
08:00
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:10
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
Codziennie
11:20
Czas przejazdu 07 h. 45 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

19:05

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

56
11:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
12:05
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
13:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:50
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
15:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
16:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:45
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
02:15
Czas przejazdu 09 h. 15 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

11:30

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

66
02:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
23:30
Czas przejazdu 08 h. 15 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

07:45
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

79
23:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
01:05
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:45
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
14:30
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

87
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
15:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:55
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
19:35
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12...
14:30
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

87
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
15:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
15:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
16:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:55
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
19:35
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
19:45
Czas przejazdu 08 h. 15 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

87
19:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
21:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
23:59
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
01:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:20
Czas przejazdu 08 h. 45 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

19:05

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

90
11:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
19:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

92
17:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu 10 h. 30 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

21:20

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

93
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
21:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 20.12, 24.12, 25.12, 29.12...
16:30
Czas przejazdu 08 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

95
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
16:30
Czas przejazdu 08 h. 25 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

00:55
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

95
16:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 18.12, 21.12, 23.12, 26.12...
06:00
Czas przejazdu 09 h. 15 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

15:15

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

100
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, sob
08:30
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

17:50

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

102
08:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12...
06:00
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

15:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16

102
06:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 10 h. 20 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

22:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

109
12:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
13:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
13:30
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
14:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 11 h. 10 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

05:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

110
19:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
05:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 10 h. 55 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

17:55

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

110
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
17:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

05:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

119
19:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 08 h. 10 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:40
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

122
19:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

126
17:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
19:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:15
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
16:10
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

130
16:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
03:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:00
Czas przejazdu 09 h. 50 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

17:50

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

138
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
16:10
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

03:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

145
16:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
18:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Rzeszów
Z miasta Rzeszów