Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Opole - Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Opole — Lwów

Najlepsza oferta

pon, śro, pią
09:10
Czas przejazdu09 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
54,19 
Przewoźnik: AtlastravelBUS/Avtoekspres
Autobus: Van Hool 927
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Opole — Lwów w 2019 roku

W poniedziałki
09:10
Czas przejazdu08 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
80,00 
Przewoźnik: ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
Ocena:
Codziennie
18:35
Czas przejazdu10 h. 55 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
84,95 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
21:25
Czas przejazdu11 h. 30 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
84,95 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
4.0
Poza śro
19:30
Czas przejazdu10 h. 30 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
86,70 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
pon, wto, śro, czw
14:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
88,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
W poniedziałki
13:40
Czas przejazdu11 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
89,85 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
wto, pią, sob, nie
13:40
Czas przejazdu11 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
89,85 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
pon, śro
12:40
Czas przejazdu11 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
90,00 
Przewoźnik: KOZAK EXPRESS
Ocena:
pon, czw, pią
13:40
Czas przejazdu10 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
90,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
pon, czw, pią
15:00
Czas przejazdu10 h. 50 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
90,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
pon, wto, śro, czw
15:40
Czas przejazdu11 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
90,00 
Przewoźnik: MODULTRANS SP ZOO
Ocena:
04.12, 06.12, 08.12, 10.12, 12.12...
19:15
Czas przejazdu11 h. 45 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
90,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu11 h. 30 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
90,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
wto, czw, pią, nie
08:30
Czas przejazdu13 h. 15 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
90,05 
Przewoźnik: Lvivske ATP - 14630
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
Codziennie
12:40
Czas przejazdu12 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
90,08 
Przewoźnik: Yefremenyuk A.L.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
pon, śro, czw, sob
08:30
Czas przejazdu12 h. 15 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
91,80 
Przewoźnik: Lwowskie ATP 14630
Ocena:
pon, pią
17:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
91,80 
Przewoźnik: TOW Topiukrein
Ocena:
Poza wto
19:15
Czas przejazdu10 h. 45 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
91,80 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
20:35
Czas przejazdu09 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109
91,80 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
pon, pią
17:30
Czas przejazdu11 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
95,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
pon, pią
17:30
Czas przejazdu11 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
95,08 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu12 h. 00 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
100,00 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu06 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
100,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu11 h. 05 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
100,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
pon, wto, czw
20:15
Czas przejazdu10 h. 05 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
100,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu11 h. 05 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
100,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu10 h. 45 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
100,06 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.6
Codziennie
20:15
Czas przejazdu11 h. 05 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
100,06 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.6
pon, śro
08:50
Czas przejazdu20 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
101,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
śro, nie
20:00
Czas przejazdu11 h. 05 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:05
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
101,61 
Przewoźnik: Myskiv V.Y.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, pią
16:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
102,00 
Przewoźnik: PP HELIOS
Ocena:
W poniedziałki
11:20
Czas przejazdu19 h. 00 min
Opole
ul. 1 Maja 4, Opole
07:20
+1 dzień
Lwów
ul. Dworcowa 1, Lwów
105,00 
Przewoźnik: FOP ZAKALA
Ocena:
Poza wto
13:30
Czas przejazdu11 h. 50 min
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
105,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W dni powszednie
13:30
Czas przejazdu11 h. 00 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
105,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
pon, wto, czw, pią
17:30
Czas przejazdu09 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
105,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
We wtorki
11:20
Czas przejazdu10 h. 30 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
105,06 
Przewoźnik: Zakala B.V.
Autobus: Setra 315
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu10 h. 40 min
Opole
Przystanek obok dworca kolejowego, ul. Krakowska
23:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
105,93 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Codziennie
21:10
Czas przejazdu10 h. 40 min
Opole
Przystanek obok dworca kolejowego, ul. Krakowska
08:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
105,93 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu11 h. 50 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
110,07 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
05.12, 07.12, 10.12...
12:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
110,50 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
wto, pią
19:40
Czas przejazdu12 h. 45 min
Opole
Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55
08:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
114,80 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
07.12, 14.12, 21.12, 28.12, 04.01...
17:00
Czas przejazdu10 h. 50 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
115,80 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
19.12, 16.01, 23.01, 30.01, 06.02...
17:00
Czas przejazdu10 h. 50 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
115,80 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: VAN HOOL АА5588РТ(free)
Ocena:
wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu21 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
118,54 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu21 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
118,54 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, nie
08:50
Czas przejazdu21 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
118,54 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W czwartki
08:50
Czas przejazdu21 h. 25 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
118,54 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, sob
12:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
120,00 
Przewoźnik: Avtoexpres-Dnipro
Autobus: Neoplan
Ocena:
W soboty
11:40
Czas przejazdu12 h. 21 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
00:01
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
125,00 
Przewoźnik: Transport-1
Autobus: Neoplan.
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Lwów
Do miasta Opole
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Opole – Lwów

Trasę 500 kilometrów dzielącą stolicę Śląska Opolskiego i jedną z popularniejszych destynacji turystycznych Ukrainy autokary pokonują zazwyczaj w 9 godzin. Ze względu na czas trwania podróży, największa ilość busów startuje późnym popołudniem lub wieczorem, by na miejsce dotrzeć następnego dnia rano. Warto dokonać zakupu biletu online, ponieważ często wiąże się to z promocjami.

Busy z Opola do Lwowa ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ul. 1 Maja 4. Stacja autobusowa leży w odległości 200 metrów od budynku dworca PKP - by na nią dotrzeć, wystarczy przejść przez ulicę Armii Krajowej. W okolicach dworca podróżni mogą skorzystać z usług licznych marketów, kiosków, aptek i drogerii. Przystanek od opolskiego Rynku dzieli jedynie 800 metrów - dystans najłatwiej pokonać, spacerując ulicą Krakowską.

Bus linii Opole - Lwów zatrzyma się na jednym z dwóch przystanków. Pierwszym z nich jest Dworzec Autobusowy Stryjski, zlokalizowany w południowej części miasta, tuż obok dużego centrum handlowego King Cross Leopolis Mall. Aby pokonać dystans dzielący Dworzec Stryjski od zabytkowej części Lwowa, wystarczy wsiąść w autobus 3A, który w przeciągu 25 minut dotrze w okolice centralnego Placu Rizni. Innym możliwym przystankiem jest dworzec autobusowy przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1), położony obok stacji kolejowej, który ze lwowskim Rynkiem łączy tramwaj nr 1, pokonujący dystans w czasie 15 minut.