Bilety autobusowe

Opole - Lwów

od 80 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Opole – Lwów

12:00
18 wrz
w drodze 09 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

22:00
18 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

110
12:00
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
18 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
18 wrz
w drodze 09 godz. 05 min

Opole

Przystanek, Krakowska (obok dworca PKP)

23:40
18 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

82
13:35
18 wrz
Opole
Przystanek, Krakowska (obok dworca PKP)
23:40
18 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 wrz
w drodze 06 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

00:10
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

103
16:30
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
00:10
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 wrz
w drodze 11 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

01:20
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

91
12:40
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

01:20
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

95
13:30
18 wrz
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 wrz
w drodze 09 godz. 35 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

02:30
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

80
15:55
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
02:30
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 wrz
w drodze 10 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

02:50
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

113
15:00
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 wrz
w drodze 11 godz. 45 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:05
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

91
14:20
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
16:40
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
17:20
Kraków
19:25
Rzeszów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 09 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:55
19 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

99
17:30
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
19 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
18 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

05:00
19 wrz

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

83
14:30
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
19 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
18 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:15
19 wrz

Lviv Bus Station

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

92
08:50
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
19 wrz
Lviv Bus Station
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 wrz
w drodze 09 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:45
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

92
20:35
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

07:20
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

106
17:30
18 wrz
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

86
19:00
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:30
Katowice
22:10
Kraków
01:00
Rzeszów
02:10
Jarosław
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:15
Jaworów
07:20
Lwów
07:20
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra 315
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 wrz
w drodze 10 godz. 05 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
19 wrz

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

92
20:15
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
19 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
18 wrz
w drodze 11 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:50
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

86
19:00
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:30
Katowice
22:10
Kraków
01:00
Rzeszów
02:10
Jarosław
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:15
Jaworów
07:20
Lwów
07:50
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
  • Autobus
  • Setra 315
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
18 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

09:45
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

82
21:25
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:45
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
18 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

09:45
19 wrz

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

111
21:25
18 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:45
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Lwów
Do miasta Opole
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: