Rozkład jazdy PKS Opole – Lwów

12:00
18 lip
22:20
18 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,00
12:00
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:20
18 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 lip
00:10
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
103,00
16:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
00:10
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 lip
01:20
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
90,13
12:40
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 lip
01:30
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
90,00
13:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:30
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 lip
02:50
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
119,88
15:00
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 lip
02:50
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
90,00
15:00
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
02:50
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 lip
03:55
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
104,89
17:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
19 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
18 lip
04:40
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Kupić za
100,00
18:40
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:40
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 lip
05:00
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
83,00
14:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
19 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
18 lip
06:45
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
97,40
20:35
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
18 lip
07:00
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
70,00
20:35
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 lip
07:00
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,00
17:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:00
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 lip
07:20
19 lip
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
105,35
17:30
18 lip
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
19 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 lip
07:20
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
97,39
20:15
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
19 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 lip
07:20
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,00
20:15
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
19 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 lip
07:40
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
112,72
19:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:40
19 lip
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 lip
08:15
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
81,60
19:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
08:15
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 lip
08:15
19 lip
Dw. PKS
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,00
19:30
18 lip
Opole
Dw. PKS
08:15
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
18 lip
09:45
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
86,70
21:25
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dworzec PKS, ul. Grottgera
09:45
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
18 lip
09:45
19 lip
Dw. PKS
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Kupić za
80,00
21:25
18 lip
Opole
Dw. PKS
09:45
19 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
18 lip
09:45
19 lip
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
118,35
21:25
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:45
19 lip
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Lwów
Do miasta Opole
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: