Rozkład jazdy PKS Opole – Lwów

08:30
23 lut
20:45
23 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,19
08:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
07:55
Strzelce Opolskie
09:40
Gliwice
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
23 lut
20:45
23 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
77,50
08:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:45
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
23 lut
22:00
23 lut
OPOLE 1, dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan. 12 (międzynarodowe)
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
08:30
23 lut
Opole
OPOLE 1, dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan. 12 (międzynarodowe)
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
22:00
23 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 lut
00:10
24 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
16:30
23 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
00:10
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 lut
00:10
24 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
100,00
16:30
23 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
LUBIN
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
00:10
24 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
23 lut
01:20
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,26
12:40
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23 lut
01:20
24 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
13:30
23 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23 lut
01:30
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
110,00
13:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
01:30
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
23 lut
01:30
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
12:40
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
01:30
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
23 lut
01:30
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
110,00
13:30
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
01:30
24 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 lut
02:50
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
107,14
15:00
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 lut
02:50
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
15:00
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
02:50
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 lut
02:50
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
90,00
15:00
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
02:50
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 lut
03:10
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
137,30
15:00
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
03:10
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23 lut
03:40
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
87,05
15:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
03:55
24 lut
,
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
103,83
17:30
23 lut
Opole
,
03:55
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
04:10
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
105,00
17:30
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
04:10
24 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
04:25
24 lut
,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
103,83
17:30
23 lut
Opole
,
04:25
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
23 lut
04:40
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
18:40
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
04:40
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
04:40
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
17:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
04:40
Lwów
04:40
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
04:40
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,00
17:30
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
SNIATYN
04:40
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
23 lut
05:00
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
83,00
14:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:25
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:10
Dębica
21:10
Rzeszów
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
24 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
23 lut
05:00
24 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
83,00
14:30
23 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
05:00
24 lut
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 lut
05:40
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
87,05
18:00
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:25
Gliwice
19:55
Katowice
21:10
Kraków
00:00
Rzeszów
00:50
Jarosław
01:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
05:40
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 lut
05:40
24 lut
,
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,74
18:00
23 lut
Opole
,
05:40
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • СЕТРА 50
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 lut
06:00
24 lut
PKS, ul. 1 Maja
zatrzymać Lwy, Kuznevicha Ulica; dom 2
Kupić za
110,00
18:45
23 lut
Opole
PKS, ul. 1 Maja
06:00
24 lut
Lwów
zatrzymać Lwy, Kuznevicha Ulica; dom 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 lut
06:00
24 lut
PKS, ul. 1 Maja
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
Kupić za
110,00
18:45
23 lut
Opole
PKS, ul. 1 Maja
06:00
24 lut
Lwów
Przystanek autobusowy Lwów, Przystanek autobusowy Lwów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
23 lut
06:00
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymać Lwy, Kuznevicha Ulica; dom 2
Kupić za
110,00
18:45
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
STARGARD
SZCZECIN
GORZÓW WIELKOPOLSKI
ŚWIEBODZIN
ZIELONA GÓRA
GŁOGÓW
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
BRODY
DUBNO
RIWNE
NOWOGRAD WOLYNSKI
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
KYIV
BORUSPIL
PYRIATYN
POLTAWA
06:00
24 lut
Lwów
zatrzymać Lwy, Kuznevicha Ulica; dom 2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
06:50
24 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
105,72
17:30
23 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
18:00
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 lut
07:00
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
17:30
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
07:00
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
23 lut
07:20
24 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
87,05
20:15
23 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
24 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
23 lut
07:20
24 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
100,00
20:15
23 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:20
24 lut
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
23 lut
07:20
24 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
105,00
20:15
23 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KOTRZYN NAD ODRĄ
SŁUBICE
ZIELONA GÓRA
NOWA SÓL
SZPROTAWA
CHOJNÓW
LEGNICA
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
07:20
24 lut
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 lut
07:40
24 lut
OPOLE, Dw.PKS
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,74
19:30
23 lut
Opole
OPOLE, Dw.PKS
07:40
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
23 lut
07:50
24 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
100,00
20:15
23 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:50
Lwów
07:50
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 lut
07:50
24 lut
OPOLE 6, Dworzec PKS, ul. 1 Maja, stan. 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
19:30
23 lut
Opole
OPOLE 6, Dworzec PKS, ul. 1 Maja, stan. 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
07:50
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
23 lut
08:15
24 lut
Dw. PKS
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
19:30
23 lut
Opole
Dw. PKS
08:15
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
23 lut
09:45
24 lut
Dw. PKS
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
21:25
23 lut
Opole
Dw. PKS
09:45
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
23 lut
09:45
24 lut
OPOLE, Dw.PKS
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
105,78
21:25
23 lut
Opole
OPOLE, Dw.PKS
09:45
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:25
23 lut
09:45
24 lut
OPOLE 6, Dworzec PKS, ul. 1 Maja, stan. 1
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
80,00
21:25
23 lut
Opole
OPOLE 6, Dworzec PKS, ul. 1 Maja, stan. 1
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
09:45
24 lut
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Lwów
Do miasta Opole
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: