Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Lwów w 2019 rok roku

14:55
OPOLE, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
w drodze 12 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
LWIW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:35
Przystanek pobliżu dworca kolejowego, Krakowska (obok dworca PKP)
w drodze 9 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią, sob
17:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 8 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
21:25
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
14:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 13 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
19:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
12:40
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:40
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:15
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
20:15
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
20:35
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:20
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
15:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:40
Opole, Opole, ul. 1 Maja 4
w drodze 9 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:40
Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55
w drodze 12 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
08:50
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 21 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 21 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:35
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
20:15
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 11 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:15
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, pią
17:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
17:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
13:30
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
w drodze 11 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
17:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 9 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
12:00
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:30
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
w drodze 6 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Opole — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
14:55
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Opole

OPOLE, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4

04:30
+1 dzień

Lwów

LWIW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109

56,10 
14:55
Opole
OPOLE, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
04:30
+1 dzień
Lwów
LWIW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP Balnytskyi V.S.
pon, wto, czw, pią, sob
13:35
9 godz. 5 min w drodze

Opole

Przystanek pobliżu dworca kolejowego, Krakowska (obok dworca PKP)

23:40

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

63,13 
13:35
Opole
Przystanek pobliżu dworca kolejowego, Krakowska (obok dworca PKP)
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
W poniedziałki
17:00
8 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

02:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

80,00 
17:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
02:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, wto
19:30
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,52 
19:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
21:25
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

09:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

81,52 
21:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
14:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

83,00 
14:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

83,25 
15:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
W poniedziałki
14:30
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

84,66 
14:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
wto, pią
19:00
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

85,05 
18:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:30
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
22:10
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:10
Jarosław
Lwów, Ukraina, Lwowski
04:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:15
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
07:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.
  • Setra 315

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
19:00
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

85,05 
18:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:30
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
22:10
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:10
Jarosław
Lwów, Ukraina, Lwowski
04:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:15
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
07:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.
  • Setra 315

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
12:40
11 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,00 
12:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
12:40
12 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,08 
12:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,19 
14:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
20:15
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

90,19 
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
20:15
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

90,19 
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
20:35
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,19 
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
14:20
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,20 
14:15
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
wto, sob
14:20
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:05
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

90,20 
14:15
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:40
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
W poniedziałki
15:00
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

91,80 
15:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
Codziennie
18:40
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Opole

Opole, Opole, ul. 1 Maja 4

04:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

94,50 
18:40
Opole
Opole, Opole, ul. 1 Maja 4
04:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP OSTAPCHUK VICTOR
W poniedziałki
13:30
11 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

01:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,00 
13:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
01:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
17:30
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,00 
17:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
17:30
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

95,08 
17:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
wto, pią
19:40
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Opole

Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55

08:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

95,21 
19:30
Opole
Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:05
Kraków
Przystanek, Al. Zygmunta Krasińskiego 14
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
08:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
wto, czw, nie
08:50
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

97,13 
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine), Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
08:50
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

97,13 
08:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
20:35
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

97,13 
20:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska), Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:15
11 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

100,00 
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
pon, wto, czw, pią
20:15
10 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,00 
20:15
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, czw, sob
17:00
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

04:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

104,06 
16:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV
  • MAH A-32(free)
pon, czw, sob
17:00
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

104,06 
16:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV
  • MAH A-32(free)
Codziennie
13:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

105,00 
13:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine), Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
17:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

105,20 
17:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
18:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
pią, nie
17:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

06:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

105,20 
17:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:00
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
18:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan
W poniedziałki
17:30
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

04:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

107,10 
17:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
W poniedziałki
12:00
9 godz. 0 min w drodze

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

22:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
12:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
Codziennie
17:30
10 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

117,94 
17:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
03:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
wto, czw, sob
12:00
10 godz. 0 min w drodze

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

22:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

120,00 
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, czw, sob
12:00
10 godz. 0 min w drodze

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

22:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

120,00 
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine), Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
20:05
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
16:30
6 godz. 40 min w drodze

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

123,60 
16:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Opole
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!