Rozkład jazdy PKS Opole – Tarnopol

12:00
24 lut
00:30
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,00
12:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
22:00
Lwów
00:30
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
24 lut
00:30
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,00
12:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
24 lut
00:30
25 lut
DA, ul. Pierwszego Maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
130,00
12:00
24 lut
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
00:30
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
03:20
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
100,00
16:30
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
03:20
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
03:45
25 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
110,00
13:30
24 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
03:50
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
95,27
12:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
04:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
110,00
13:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
04:00
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
24 lut
05:40
25 lut
ul. Marii Rodziewiczowny 1
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
15:55
24 lut
Opole
ul. Marii Rodziewiczowny 1
05:40
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
24 lut
06:50
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
94,25
15:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
07:40
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
116,30
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
07:40
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
105,72
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:20
Katowice
21:40
Kraków
23:00
Tarnów
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
07:40
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
110,00
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
07:40
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
08:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
105,00
14:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
136,92
12:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
136,92
12:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
107,18
12:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
10:13
25 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Kupić za
126,92
13:30
24 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
99,92
14:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
124,63
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
104,44
15:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
106,92
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
116,92
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
154,96
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
10:13
25 lut
,
Kupić za
121,33
17:30
24 lut
Opole
,
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
10:13
25 lut
,
Kupić za
121,33
17:30
24 lut
Opole
,
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
126,92
13:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
10:13
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
116,92
16:30
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
24 lut
10:13
25 lut
DA, ul. Pierwszego Maja 4
Kupić za
136,92
12:00
24 lut
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
10:13
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
121,92
17:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
10:13
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
15:00
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
24 lut
10:13
25 lut
ul. Marii Rodziewiczowny 1
Kupić za
96,92
15:55
24 lut
Opole
ul. Marii Rodziewiczowny 1
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
12:00
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
12:40
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
126,92
13:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
99,92
14:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
15:00
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
91,92
16:00
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
91,92
16:00
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
116,92
16:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
121,92
17:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
10:13
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
121,92
17:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
10:13
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
10:20
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
94,25
20:15
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
07:50
ulica Stryiska; dom 109
10:20
25 lut
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
10:20
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
Kupić za
110,00
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
10:20
25 lut
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
10:20
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
Kupić za
105,00
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
10:20
25 lut
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
24 lut
10:30
25 lut
OPOLE, Dw.PKS
Kupić za
106,38
19:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dw.PKS
10:30
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
105,63
12:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
12:15
25 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Kupić za
125,37
13:30
24 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
98,37
14:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
123,08
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
102,89
15:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
102,89
20:15
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
24 lut
12:15
25 lut
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
96,16
20:35
24 lut
Opole
, ul. 1-go Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
105,37
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
115,37
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
153,41
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
12:15
25 lut
,
Kupić za
119,78
17:30
24 lut
Opole
,
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
12:15
25 lut
,
Kupić za
119,78
17:30
24 lut
Opole
,
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
125,37
13:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
12:15
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
115,37
16:30
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
12:15
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
120,37
17:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
12:15
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
105,37
15:00
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
24 lut
12:15
25 lut
ul. Marii Rodziewiczowny 1
Kupić za
95,37
15:55
24 lut
Opole
ul. Marii Rodziewiczowny 1
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
12:15
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Kupić za
115,37
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
105,37
12:40
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
125,37
13:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
98,37
14:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
105,37
15:00
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
90,37
16:00
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
90,37
16:00
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
115,37
16:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
120,37
17:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
120,37
17:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
12:15
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
120,37
20:15
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
12:15
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
107,18
12:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
13:00
25 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Kupić za
126,92
13:30
24 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
99,92
14:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
124,63
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
104,44
15:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
104,44
20:15
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
24 lut
13:00
25 lut
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
97,71
20:35
24 lut
Opole
, ul. 1-go Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
106,55
12:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
13:00
25 lut
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Kupić za
126,29
13:30
24 lut
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
99,29
14:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
124,00
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
103,81
15:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
103,81
20:15
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
24 lut
13:00
25 lut
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
97,08
20:35
24 lut
Opole
, ul. 1-go Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
106,92
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
106,29
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
116,92
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
116,29
18:40
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
154,96
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
154,33
15:00
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:00
25 lut
,
Kupić za
121,33
17:30
24 lut
Opole
,
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:00
25 lut
,
Kupić za
120,70
17:30
24 lut
Opole
,
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:00
25 lut
,
Kupić za
121,33
17:30
24 lut
Opole
,
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:00
25 lut
,
Kupić za
120,70
17:30
24 lut
Opole
,
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE, Dw.PKS
Kupić za
123,30
19:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dw.PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE, Dw.PKS
Kupić za
122,67
19:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dw.PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
13:00
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Kupić za
116,92
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
13:00
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Kupić za
116,29
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
126,92
13:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
126,29
13:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
24 lut
13:00
25 lut
Dw. PKS
Kupić za
96,92
19:30
24 lut
Opole
Dw. PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
24 lut
13:00
25 lut
Dw. PKS
Kupić za
96,29
19:30
24 lut
Opole
Dw. PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
121,92
17:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
24 lut
13:00
25 lut
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Kupić za
121,29
17:30
24 lut
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
15:00
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,29
15:00
24 lut
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
24 lut
13:00
25 lut
ul. Marii Rodziewiczowny 1
Kupić za
96,92
15:55
24 lut
Opole
ul. Marii Rodziewiczowny 1
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
24 lut
13:00
25 lut
ul. Marii Rodziewiczowny 1
Kupić za
96,29
15:55
24 lut
Opole
ul. Marii Rodziewiczowny 1
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
13:00
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Kupić za
116,92
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
24 lut
13:00
25 lut
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
Kupić za
116,29
20:15
24 lut
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
12:40
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,29
12:40
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
126,92
13:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
126,29
13:30
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
99,92
14:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
99,29
14:30
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,92
15:00
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Kupić za
106,29
15:00
24 lut
Opole
OPOLE 2, Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
91,92
16:00
24 lut
Opole
OPOLE, Dworzec PKS
13:00
25 lut
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 lut
13:00
25 lut
OPOLE, Dworzec PKS
Kupić za
91,29