Rozkład jazdy PKS Opole – Tarnopol

12:00
18 sie
00:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
105,00
12:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:30
Katowice
14:30
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 sie
00:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
108,15
12:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
00:55
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
03:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
103,00
16:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:20
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 sie
03:45
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
95,00
13:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
03:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
95,13
12:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
18 sie
04:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
112,20
08:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:20
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
05:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
81,60
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:40
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
05:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
80,00
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:40
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
06:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
85,18
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
16:40
Krakow Balice (lotnisko)
17:20
Kraków
19:25
Rzeszów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
Lwów
06:15
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
07:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
131,69
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
07:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
110,00
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:40
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
12:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,61
12:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 sie
10:13
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
108,48
13:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
93,64
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,31
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
136,16
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,45
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
98,48
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,48
16:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,48
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 sie
10:13
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,48
12:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
102,97
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
12:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,61
12:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 sie
10:20
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
108,48
13:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
93,64
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,31
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
136,16
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,45
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
98,48
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,48
16:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,48
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
18 sie
10:20
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,48
12:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
18 sie
10:30
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
Kupić za
110,33
19:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:15
Katowice
22:35
Kraków
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:40
Lwów
10:30
19 sie
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
106,93
12:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 sie
12:15
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
106,80
13:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
91,96
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,63
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
134,48
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,77
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
12:15
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
122,15
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
112,42
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
112,42
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
96,80
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
96,80
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,80
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,80
16:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,80
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
12:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
106,80
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
107,92
12:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 sie
13:00
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
107,79
13:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
92,95
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
115,62
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
135,47
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
120,76
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
13:00
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
123,14
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
113,41
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
113,41
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
97,79
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
97,79
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
117,79
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
117,79
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
107,79
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,61
12:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
18 sie
13:00
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
108,48
13:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
93,64
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,31
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
136,16
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,45
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
13:00
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
123,83
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,10
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,10
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
98,48
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
98,48
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
13:00
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,48
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
91,82
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,49
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
134,34
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,63
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
14:55
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
122,01
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
112,28
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
112,28
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:55
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
96,66
15:55
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
96,66
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,66
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,66
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
14:55
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
106,66
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
93,64
14:20
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:50
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
116,31
14:50
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
136,16
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
121,45
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
15:50
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
123,83
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,10
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,10
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
98,48
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
18 sie
15:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
108,48
15:00
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
16:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
122,74
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
16:40
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
125,12
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
16:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
115,39
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
16:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
115,39
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
16:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
99,77
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
16:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,77
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
18 sie
16:40
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,77
18:40
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
17:53
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
124,46
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
17:53
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
17:53
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,73
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
17:53
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,73
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
17:53
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
99,11
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
17:53
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,11
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:05
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
125,33
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:05
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
18:05
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
115,60
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:05
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:05
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
115,60
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:05
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:05
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
99,98
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:05
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:05
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,98
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:05
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:10
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
124,43
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
18:10
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,70
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:10
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:10
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,70
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:10
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:10
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
99,08
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:10
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:10
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
119,08
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:10
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:15
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
119,11
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
18:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
109,38
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
109,38
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
93,76
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:15
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
113,76
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:35
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
123,83
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:35
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
18:35
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,10
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:35
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
114,10
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
18 sie
18:35
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
98,48
20:35
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
18:35
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
118,48
17:30
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
19 sie
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
18 sie
19:50
19 sie
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
,
Kupić za
125,11
17:30
18 sie
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
19:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
18 sie
19:50
19 sie
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
,
Kupić za
115,38
20:15
18 sie
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:50
19 sie
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Tarnopol
Do miasta Opole
Z miasta Tarnopol
Odwrotny kierunek: