Rozkład jazdy PKS Opole – Tarnopol

12:00
26 maj
00:30
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
110,00
12:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
26 maj
00:55
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
97,65
12:00
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
13:35
Katowice
14:50
Kraków
17:15
Rzeszów
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Lwów
00:55
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
03:45
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
110,00
13:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
26 maj
03:50
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
95,27
12:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
05:40
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
81,60
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dw PKS ul. Dworcowa 1
Dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1
Korczowa / Medyka
zatoczka przy Dw. PKS
d.a. Centralny, ul.Stryiska, 109
ul.S.Bandery 3
05:40
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
05:40
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
80,00
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:40
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
26 maj
07:40
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
132,16
18:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
08:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
105,00
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
26 maj
10:13
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
128,91
12:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
26 maj
10:13
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
111,91
12:00
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
26 maj
10:13
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
109,17
12:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
10:13
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
128,91
13:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
10:13
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
101,91
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
10:13
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
139,30
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
10:13
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,91
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
10:20
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
105,34
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
26 maj
10:20
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
128,91
12:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
26 maj
10:20
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
111,91
12:00
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
26 maj
10:20
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
109,17
12:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
10:20
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
128,91
13:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
10:20
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
101,91
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
10:20
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
139,30
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
10:20
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,91
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 maj
10:30
27 maj
, Dw.PKS
Kupić za
137,19
19:30
26 maj
Opole
, Dw.PKS
10:30
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
26 maj
10:40
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
107,10
19:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
10:40
27 maj
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
26 maj
12:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
107,44
12:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
12:15
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
127,18
13:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
12:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,18
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
12:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
137,57
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
12:15
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
122,90
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
12:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
115,00
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
12:15
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
107,47
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
12:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
97,18
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
109,17
12:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
13:00
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
128,91
13:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
101,91
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
139,30
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
13:00
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
124,63
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
116,73
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
13:00
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
109,20
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
108,46
12:40
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
13:00
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
128,20
13:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
101,20
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
138,59
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
13:00
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
123,92
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
116,02
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
13:00
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
108,49
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,91
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
13:00
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,20
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
14:55
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,04
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
14:55
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
137,43
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
14:55
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
122,76
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
14:55
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
14:55
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
114,86
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
14:55
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
107,33
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
14:55
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
14:55
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
97,04
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
15:50
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
101,91
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
15:50
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
139,30
15:00
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
15:50
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
124,63
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
15:50
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
116,73
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
15:50
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
109,20
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
15:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:55
26 maj
15:50
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,91
15:55
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
27 maj
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
16:40
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
103,23
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
16:40
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
125,95
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
16:40
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
16:40
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
118,05
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
16:40
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
110,52
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
16:40
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
26 maj
17:53
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,86
14:30
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
17:53
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
123,58
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
17:53
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
17:53
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
115,68
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
17:53
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
108,15
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
17:53
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
18:15
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
119,80
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
18:15
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
111,90
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
18:15
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
104,37
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
18:15
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
18:35
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
124,63
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:35
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
18:35
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
116,73
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
26 maj
18:35
27 maj
, ul. 1-go Maja 4
Kupić za
109,20
20:35
26 maj
Opole
, ul. 1-go Maja 4
18:35
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
19:50
27 maj
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
125,94
17:30
26 maj
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
19:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
26 maj
19:50
27 maj
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
118,04
20:15
26 maj
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:50
27 maj
Tarnopol
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Tarnopol
Do miasta Opole
Z miasta Tarnopol
Odwrotny kierunek: