Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Tarnopol w 2019 rok roku

15:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:40
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:15
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
20:15
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:20
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
14:20
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 15 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:15
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 14 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
14:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 17 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:40
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:40
Zajazd u Dziadka; ul. Strzelecka 55
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
17:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 23 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
17:30
ОПОЛЄ (PALTOUR); АС,ул.Первого Мая,4
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
13:30
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
Czas przejazdu 14 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
12:00
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
13:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
15:30
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

06:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

84
15:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
17:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
18:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
21:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:40
Czas przejazdu 15 h. 10 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

03:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

96
12:40
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 21.01, 25.01, 26.01, 30.01...
20:15
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

98
20:15
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:15
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

100
20:15
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
14:20
Czas przejazdu 15 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

101
14:20
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:05
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:20
Czas przejazdu 15 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

06:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

101
14:20
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:05
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 18.01, 19.01, 22.01, 23.01...
20:15
Czas przejazdu 14 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

105
20:15
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
Codziennie
14:30
Czas przejazdu 17 h. 45 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

08:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

105
14:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
15:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
17:20
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:05
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:05
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:25
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
08:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:40
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:40
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

106
18:40
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
20:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:40
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
19:40
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Opole

Zajazd u Dziadka; ul. Strzelecka 55

11:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

106
19:40
Opole
Zajazd u Dziadka; ul. Strzelecka 55
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
22:05
Kraków
"Przystanek; Al. Zygmunta Krasińskiego 14"
05:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
08:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

110
17:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:45
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

111
17:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
18:40
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
19:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:45
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
06:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Stepana Bandery 3"
07:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 23 h. 35 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

08:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

111
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
17:30
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Opole

ОПОЛЄ (PALTOUR); АС,ул.Первого Мая,4

07:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

113
17:30
Opole
ОПОЛЄ (PALTOUR); АС,ул.Первого Мая,4
07:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 14 h. 15 min
+1 dzień

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

03:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

115
13:30
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
12:00
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

120
12:00
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 11 h. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

00:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

130
12:00
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
12:00
Czas przejazdu 12 h. 30 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

130
12:00
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, sob
16:30
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

134
16:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

175
13:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Tarnopol
Do miasta Opole
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!