Bilety autobusowe

Opole - Tarnopol

od 95 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Opole – Tarnopol

12:00
16 paź
w drodze 11 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

00:30
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
12:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 09 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:20
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

103
16:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:20
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 13 godz. 15 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

03:45
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

105
13:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
16 paź
w drodze 14 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

03:50
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

96
12:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
Lwów
03:50
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
16 paź
w drodze 18 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

04:20
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

113
08:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
04:20
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 14 godz. 55 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

06:15
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

101
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:55
Katowice
16:40
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
17:20
Kraków
19:25
Rzeszów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:05
Lwów
06:15
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
16 paź
w drodze 12 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

07:40
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

106
18:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:20
Katowice
21:40
Kraków
00:20
Rzeszów
03:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:40
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 16 godz. 45 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

08:15
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

105
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
15:50
Katowice
17:20
Kraków
17:50
Kraków
19:20
Tarnów
20:05
Dębica
21:05
Rzeszów
21:25
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:00
Przemyśl
00:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
08:15
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
16 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

08:25
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

104
08:50
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
16 paź
w drodze 21 godz. 13 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

130
12:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
16 paź
w drodze 20 godz. 33 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

110
12:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 19 godz. 43 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

10:13
17 paź

Tarnopol

,

115
13:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 18 godz. 53 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

110
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 18 godz. 43 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

103
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 18 godz. 13 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

134
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 15 godz. 43 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

116
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 16 godz. 43 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:13
17 paź

Tarnopol

,

123
16:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:13
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:15
16 paź
w drodze 13 godz. 05 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

100
20:15
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
16 paź
w drodze 21 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

130
12:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
16 paź
w drodze 20 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

110
12:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 19 godz. 50 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

10:20
17 paź

Tarnopol

,

115
13:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 19 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

110
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 18 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

103
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 18 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

134
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 15 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

116
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_25
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 16 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:20
17 paź

Tarnopol

,

123
16:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:20
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
16 paź
w drodze 14 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:30
17 paź

Tarnopol

130
19:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:30
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
16 paź
w drodze 14 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

10:40
17 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

108
19:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
10:40
17 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
16 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

107
12:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 21 godz. 45 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

12:15
17 paź

Tarnopol

,

112
13:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 20 godz. 55 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

107
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 20 godz. 45 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

100
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 20 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

131
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 17 godz. 45 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

112
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 17 godz. 45 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

12:15
17 paź

Tarnopol

,

122
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

102
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 14 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

109
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
16 paź
w drodze 18 godz. 45 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

12:15
17 paź

Tarnopol

,

120
16:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:15
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
16 paź
w drodze 23 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

110
12:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 22 godz. 30 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

13:00
17 paź

Tarnopol

,

115
13:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 21 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

110
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 21 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

103
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 21 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

134
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

116
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

13:00
17 paź

Tarnopol

,

126
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

105
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

105
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 15 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

113
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:40
16 paź
w drodze 23 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

108
12:40
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 22 godz. 30 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

13:00
17 paź

Tarnopol

,

113
13:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 21 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

108
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 21 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

101
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 21 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

132
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

113
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

13:00
17 paź

Tarnopol

,

123
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

103
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

103
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 15 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

13:00
17 paź

Tarnopol

,

110
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:00
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), СЕТРА_49
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 23 godz. 35 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

107
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 23 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

100
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 22 godz. 55 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

131
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 20 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

112
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 20 godz. 25 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

14:55
17 paź

Tarnopol

,

122
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 18 godz. 55 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

102
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 18 godz. 55 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

102
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 17 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

109
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

129
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

14:55
17 paź

Tarnopol

,

102
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:55
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 paź
w drodze 24 godz. 30 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

110
14:20
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 24 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

103
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 paź
w drodze 23 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

134
15:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 21 godz. 20 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

116
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 21 godz. 20 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

15:50
17 paź

Tarnopol

,

126
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 19 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

105
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 19 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

105
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 18 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

113
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 17 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

133
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 17 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

15:50
17 paź

Tarnopol

,

105
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:50
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 25 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

,

106
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 22 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

,

118
17:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 22 godz. 10 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

16:40
17 paź

Tarnopol

,

128
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 20 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

,

108
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 20 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

,

108
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 19 godz. 05 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

,

116
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 18 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

136
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 18 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

16:40
17 paź

Tarnopol

,

108
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:40
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 26 godz. 23 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

17:53
17 paź

Tarnopol

,

102
14:30
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 23 godz. 23 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

17:53
17 paź

Tarnopol

,

124
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
17:53
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 21 godz. 53 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

17:53
17 paź

Tarnopol

,

104
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 21 godz. 53 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

17:53
17 paź

Tarnopol

,

104
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 20 godz. 18 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

17:53
17 paź

Tarnopol

,

112
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 19 godz. 28 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

17:53
17 paź

Tarnopol

132
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 19 godz. 28 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

17:53
17 paź

Tarnopol

,

104
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:53
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 23 godz. 45 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

18:15
17 paź

Tarnopol

,

128
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 22 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:15
17 paź

Tarnopol

,

108
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 22 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:15
17 paź

Tarnopol

,

108
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 20 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:15
17 paź

Tarnopol

,

116
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 19 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:15
17 paź

Tarnopol

136
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 19 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:15
17 paź

Tarnopol

,

108
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:15
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 24 godz. 05 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

18:35
17 paź

Tarnopol

,

126
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:35
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:35
17 paź

Tarnopol

,

105
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 22 godz. 35 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:35
17 paź

Tarnopol

,

105
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:35
16 paź
w drodze 21 godz. 00 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:35
17 paź

Tarnopol

,

113
20:35
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:35
17 paź

Tarnopol

133
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, ЕТАЛОН_30
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

18:35
17 paź

Tarnopol

,

105
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
18:35
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 25 godz. 20 min

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

19:50
17 paź

Tarnopol

,

128
17:30
16 paź
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
19:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Neoplan, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 23 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

19:50
17 paź

Tarnopol

,

108
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 23 godz. 50 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

19:50
17 paź

Tarnopol

,

108
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:50
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 21 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

19:50
17 paź

Tarnopol

136
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:50
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 21 godz. 25 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

19:50
17 paź

Tarnopol

,

108
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
19:50
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 24 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

20:40
17 paź

Tarnopol

,

102
19:00
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:40
17 paź
Tarnopol
,
  • Autobus
  • Setra 315, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 22 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

20:40
17 paź

Tarnopol

129
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:40
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 22 godz. 15 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

20:40
17 paź

Tarnopol

,

102
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:40
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 22 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

21:05
17 paź

Tarnopol

129
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:05
17 paź
Tarnopol
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, МЕРСЕДЕС-МАР
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
16 paź
w drodze 22 godz. 40 min

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

21:05
17 paź

Tarnopol

,

102
21:25
16 paź
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:05
17 paź
Tarnopol
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Tarnopol
Do miasta Opole
Podróż powrotna: