Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Opole

Najlepsza oferta

wto, czw, sob, nie
05:45
Czas przejazdu12 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:50

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

76,55 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Opole w 2019 rok

W soboty
22:40
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

76,55 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

79,87 
śro, nie
19:50
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55

81,59 
W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu09 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

81,60 
W poniedziałki
20:40
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

85,00 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

90,00 
pon, wto, czw, sob
05:45
Czas przejazdu13 h. 05 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:50

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

91,80 
pon, czw
13:50
Czas przejazdu09 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

22:00

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

91,80 
Codziennie
23:40
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109

08:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

91,80 
wto, sob
21:20
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

91,86 
W niedziele
20:10
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

93,39 
W niedziele
20:40
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

93,39 
Codziennie
00:40
Czas przejazdu09 h. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:30

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

94,50 
pon, czw
19:45
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

95,00 
śro, czw, pią, nie
18:15
Czas przejazdu09 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

96,42 
16.07...
23:40
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

99,52 
Codziennie
23:40
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

99,52 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu08 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
19.07, 20.07, 21.07, 26.07, 27.07...
22:05
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
pon, nie
22:20
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
pon, wto, czw, sob
22:40
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
pon, czw
18:00
Czas przejazdu10 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

102,00 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1

04:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

102,00 
pon, czw
19:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

03:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

102,00 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu10 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

03:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

103,00 
wto, czw, pią, sob
22:40
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

103,35 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu09 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

104,11 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu09 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

104,11 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu12 h. 01 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

00:01
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

105,00 
18.07, 20.07, 23.07, 25.07, 28.07...
12:20
Czas przejazdu08 h. 20 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

20:40

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

105,64 
17.07, 22.07, 27.07, 01.08, 06.08...
12:20
Czas przejazdu08 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

20:40

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

105,64 
Poza czw
15:15
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:00
+1 dzień

Opole

Przystanek obok dworca kolejowego, ul. Krakowska

105,93 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

03:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,10 
wto, czw, sob
19:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
czw, nie
19:45
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
czw, nie
19:45
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
19.07, 20.07, 21.07, 26.07, 27.07...
22:00
Czas przejazdu08 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu08 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
Codziennie
23:20
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,17 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu11 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:35
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

108,66 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

03:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1

110,39 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu12 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

05:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

112,20 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Opole
Do miasta Lwów
Z miasta Opole
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu