Bilety autobusowe

Lwów - Opole

od 80 zł, 19 wrz

Rozkład jazdy PKS Lwów – Opole

00:40
19 wrz
w drodze 09 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

09:30
19 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

125
00:40
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
09:30
19 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:00
19 wrz
w drodze 12 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:50
19 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

92
06:00
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:50
19 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
19 wrz
w drodze 11 godz. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

23:50
19 wrz

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

108
13:00
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
19 wrz
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
19 wrz
w drodze 11 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:40
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

82
17:00
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:40
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
19 wrz
w drodze 11 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:40
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

80
17:00
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:40
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:15
19 wrz
w drodze 10 godz. 45 min

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

04:00
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

99
18:15
19 wrz
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
19 wrz
w drodze 10 godz. 15 min

Lviv railway station

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

04:00
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

99
18:45
19 wrz
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
Kraków
02:20
Katowice
04:00
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
19 wrz
w drodze 11 godz. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

04:50
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

92
18:30
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
19 wrz
w drodze 11 godz. 40 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:40
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

106
20:00
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:05
19 wrz
w drodze 09 godz. 50 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1

06:55
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

92
22:05
19 wrz
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, Dvirtseva ploshcha 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
19 wrz
w drodze 09 godz. 25 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

06:55
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

99
22:30
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:40
19 wrz
w drodze 09 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

92
23:40
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
06:40
Katowice
08:10
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:30
19 wrz
w drodze 13 godz. 30 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

10:00
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100
21:30
19 wrz
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
10:00
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
19 wrz
w drodze 12 godz. 30 min

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

10:30
20 wrz

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

92
23:00
19 wrz
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
20 wrz
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Opole
Do miasta Lwów
Z miasta Opole
Odwrotny kierunek: