Rozkład jazdy PKS Lwów – Opole

00:40
17 lip
09:30
17 lip
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,00
00:40
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
09:30
17 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
06:00
17 lip
17:50
17 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
75,69
06:00
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
07:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:55
Jarosław
10:10
Rzeszów
11:55
Tarnów
13:50
Kraków
15:20
Katowice
16:30
Gliwice
17:10
Strzelce Opolskie
17:50
17 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 lip
20:40
17 lip
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,00
12:20
17 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
18:00
Kraków
19:05
Katowice
20:40
17 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 lip
20:40
17 lip
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
113,53
12:20
17 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
15:20
Rzeszów
17:40
Kraków
18:55
Katowice
20:40
17 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:20
17 lip
20:40
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
103,00
12:20
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
20:40
17 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
17 lip
23:50
17 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Kupić za
108,08
13:00
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
Tarnów
20:40
Kraków
21:50
Katowice
23:50
17 lip
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
17 lip
02:25
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,39
18:20
17 lip
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
17 lip
02:25
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
103,00
18:20
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
02:25
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
17 lip
03:00
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Przystanek, Krakowska (obok dworca PKP)
Kupić za
84,76
15:15
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
03:00
18 lip
Opole
Przystanek, Krakowska (obok dworca PKP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
17 lip
03:40
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dw. PKS
Kupić za
80,00
17:00
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
03:40
18 lip
Opole
Dw. PKS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
17 lip
03:40
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
81,60
17:00
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dw. PKS, ul. P. Skargi
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
03:40
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
17 lip
04:50
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,39
18:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Rzeszów
23:50
Tarnów
01:20
Kraków
02:50
Katowice
04:50
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17 lip
04:55
18 lip
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
105,96
19:30
17 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
19:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
01:50
Kraków
03:00
Katowice
03:30
Gliwice
04:55
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 lip
06:40
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
113,53
20:00
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
21:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Kraków
04:50
Katowice
06:40
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
17 lip
06:55
18 lip
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,40
22:05
17 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
17 lip
06:55
18 lip
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,00
22:05
17 lip
Lwów
Dworzec kolejowy, ploshcha Dvirtseva 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
17 lip
06:55
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
105,96
22:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
06:55
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
17 lip
06:55
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,00
22:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
06:55
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
17 lip
07:00
18 lip
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
95,52
21:00
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
07:00
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:20
17 lip
08:00
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
90,00
23:20
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
08:00
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17 lip
08:10
18 lip
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
98,39
23:40
17 lip
Lwów
Dworzec Autobusowy "Centralny", ul. Stryjska 109
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Kraków
05:30
Krakow Balice (lotnisko)
06:40
Katowice
08:10
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
17 lip
10:00
18 lip
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
100,00
21:30
17 lip
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
10:00
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
17 lip
10:30
18 lip
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
91,31
23:00
17 lip
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
Tarnów
07:00
Kraków
07:30
Kraków
09:00
Katowice
09:30
Gliwice
10:30
18 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Opole
Do miasta Lwów
Z miasta Opole
Odwrotny kierunek: