Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Opole w 2019 rok roku

18:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
19:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 12 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Zajazd u Dziadka; ul. Strzelecka 55
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, nie
20:40
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
20:10
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
21:00
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:05
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 24.01, 28.01, 29.01, 02.02...
23:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 08 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
00:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 12 h. 01 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:01+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:10
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 11 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
19:00
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
19:45
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 18 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 18 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:45
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 09 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
22:05
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
22:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
18:30
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
18:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
22:05
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
Czas przejazdu 08 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 21.01, 22.01, 25.01, 26.01...
20:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:30
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 12 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 12 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:45
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
18:15
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 09 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:30
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
17:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:20
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 08 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
czw, nie
18:00
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

04:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

82
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
20:15
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:30
Kraków
"Przystanek; Al. Zygmunta Krasińskiego 14"
00:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, nie
19:50
Czas przejazdu 12 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Zajazd u Dziadka; ul. Strzelecka 55

82
19:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
22:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
04:20
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
08:10
+1 dzień
Opole
Zajazd u Dziadka; ul. Strzelecka 55
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
20:40
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

86
20:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
21:40
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
22:15
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
23:45
Jarosław
"Opole; Polska, Opolskie"
00:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
06:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra 315
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
20:10
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

86
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
20:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
21:40
Jaworów
"Przystanek; ul. Makoveia 66"
22:15
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
23:45
Jarosław
"Opole; Polska, Opolskie"
00:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
06:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra 315
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109

07:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

88
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109
23:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:25
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
07:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:00
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

89
23:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
09:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 44 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu 11 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

90
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:40
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

91
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

23.01, 24.01, 28.01, 29.01, 02.02...
22:05
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

91
22:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky І.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:40
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

91
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:30
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

04:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

91
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
22:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:50
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
01:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 16 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
12:20
Czas przejazdu 08 h. 20 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

20:40

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

95
12:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:40
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:40
Czas przejazdu 09 h. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

09:30

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

95
00:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
09:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • FOP OSTAPCHUK VICTOR

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 12 h. 01 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

00:01
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

95
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
00:01
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, sob
22:10
Czas przejazdu 11 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

96
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
00:10
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
19:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

98
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
03:40
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:45
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

98
19:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Medyka"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
06:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
07:05
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu 18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

98
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu 18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

98
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:45
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

98
19:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
20:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Medyka"
00:05
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
06:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
07:05
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:20
Czas przejazdu 09 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

103
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
22:05
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

103
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
22:40
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

105
22:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
18:30
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

105
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:30
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
00:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
18:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

105
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:30
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
00:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 21.01, 22.01, 25.01, 26.01...
22:05
Czas przejazdu 08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

105
22:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
20:00
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

105
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
Codziennie
21:30
Czas przejazdu 12 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

110
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
23:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

110
19:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:20
Czas przejazdu 09 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

08:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

110
23:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
08:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:20
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

07:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

112
23:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
00:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
01:10
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
02:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:20
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
07:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:15
Czas przejazdu 12 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

03:00
+1 dzień

Opole

Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)

117
15:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
03:00
+1 dzień
Opole
Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:45
Czas przejazdu 09 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

119
18:45
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
01:20
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
wto, czw, sob
19:30
Czas przejazdu 09 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

04:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

119
19:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
03:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
04:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:15
Czas przejazdu 09 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

119
18:15
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Stryiska 109
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:45
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
01:20
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
02:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, pią, sob, nie
22:30
Czas przejazdu 08 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

119
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
01:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
17:00
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

03:35
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

122
17:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
03:35
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

05:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

122
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
05:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:20
Czas przejazdu 08 h. 05 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

125
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 10 h. 50 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

23:50

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

126
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Opole
Do miasta Lwów
Z miasta Opole
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!