Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Opole w 2019 rok roku

W poniedziałki
15:55
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

56,10 
15:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP Balnytskyi V.S.
W poniedziałki
16:25
12 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

56,10 
16:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP Balnytskyi V.S.
29.03, 03.04, 08.04, 13.04, 18.04...
12:20
8 godz. 20 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

20:40

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

69,71 
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob, nie
05:45
12 godz. 5 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:50

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

71,72 
05:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
13:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
23:55
9 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

80,00 
23:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
śro, czw, pią, nie
18:15
9 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

81,59 
18:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, nie
19:50
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55

81,59 
19:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
08:10
+1 dzień
Opole
Zajazd u Dziadka, ul. Strzelecka 55
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116
Codziennie
23:00
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

84,66 
23:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
W poniedziałki
20:40
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

85,00 
20:40
Lwów
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
06:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP ZAKALA
Codziennie
18:30
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

04:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

86,06 
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W niedziele
20:10
10 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

87,50 
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:40
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
22:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:45
Jarosław
Opole, Polska, Opolskie
00:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.
  • Setra 315
W niedziele
20:40
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

06:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

87,50 
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:40
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
22:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:45
Jarosław
Opole, Polska, Opolskie
00:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zakala B.V.
  • Setra 315

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:00
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

88,75 
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 47 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
22:05
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

90,00 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Opole, Polska, Opolskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Codziennie
21:00
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

07:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

90,51 
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wygodne siedzenia
  • Wi-Fi
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Rozkładane siedzenia
  • Porty USB
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • Wspólny system wideo dla całego autobusu
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Neoplan (c)
pon, wto, czw, sob
05:45
13 godz. 5 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

17:50

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

91,80 
05:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630
Codziennie
20:00
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

91,80 
20:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
śro, czw, nie
18:40
9 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

93,24 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:45
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Juliusza Słowackiego 34
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gliwice
Centrum handlowe - Rybnicka, ul. Rybnicka
03:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Svistun B.R.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
23:40
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

93,24 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:40
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

93,24 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
00:40
9 godz. 50 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

09:30

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

94,50 
00:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP OSTAPCHUK VICTOR

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
19:45
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

95,00 
19:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:05
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS
pon, śro, pią
18:30
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROTOUR PLUS
Codziennie
22:05
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
pon, śro, pią
22:40
11 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,00 
22:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
Codziennie
18:15
9 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:45
9 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
wto, czw, sob
19:00
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
19:45
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
07:05
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
19:45
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:05
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
19:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:25
Gródek
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
21:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:05
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
07:05
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
22:00
8 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob, nie
22:40
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116
Codziennie
23:20
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
23:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:10
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
23:45
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:45
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

100,41 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, wto, czw
18:00
11 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

04:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

102,00 
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP HELIOS
pon, czw
19:00
9 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

102,00 
19:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP HELIOS
Codziennie
23:20
9 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

102,00 
23:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres
Codziennie
18:20
9 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

103,00 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
13:00
12 godz. 1 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

00:01
+1 dzień

Opole

DW.PKS, ul. 1 Maja 4, Opole

105,00 
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:01
+1 dzień
Opole
DW.PKS, ul. 1 Maja 4, Opole
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:00
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:35
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

105,31 
17:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:35
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Codziennie
15:15
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:00
+1 dzień

Opole

Przystanek pobliżu dworca kolejowego, Krakowska (obok dworca PKP)

105,93 
15:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:00
+1 dzień
Opole
Przystanek pobliżu dworca kolejowego, Krakowska (obok dworca PKP)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:15
10 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

03:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,10 
18:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
Codziennie
18:45
9 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,10 
18:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
Codziennie
20:00
10 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,58 
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.9
Codziennie
21:30
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

112,96 
21:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
05:15
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
07:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
08:45
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, sob
13:00
10 godz. 50 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

23:50

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

114,75 
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
9 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1

114,75 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. Marii Rodziewiczówny 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
8 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

114,75 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W niedziele
13:00
10 godz. 50 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

23:50

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

118,19 
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
pon, śro, pią
19:30
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

120,00 
19:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
Codziennie
22:05
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

120,00 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
wto, czw, sob
19:30
9 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

04:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

121,92 
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:05
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

121,92 
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
wto, śro, czw, pią, sob, nie
22:30
8 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

121,92 
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Opole
Do miasta Lwów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży