Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Opole w 2018 rok roku

07:00
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:15
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
Czas przejazdu 21 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob
12:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Czas przejazdu 22 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, sob
14:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
11:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:40
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
14:30
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
Czas przejazdu 20 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Czas przejazdu 22 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 23 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 23 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Czas przejazdu 23 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
15:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
07:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

03:00
+1 dzień

Opole

Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)

91
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
03:00
+1 dzień
Opole
Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, sob
20:15
Czas przejazdu 21 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

17:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

93
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
22:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
01:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
05:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:55
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
10:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
11:55
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
13:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:10
Strzelce Opolskie
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 47"
17:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwowskie Przedsiębiorstwo Transportowe - 14630 SA
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
czw, sob
12:00
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

97
12:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
14:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
czw, sob
11:00
Czas przejazdu 22 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

113
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
14:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
14:30
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

118
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

118
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:50
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 9"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:15
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

08:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

118
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
08:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

125
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 26 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
14:30
Czas przejazdu 20 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

127
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
14:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
15:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:30
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
09:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

131
12:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
11:00
Czas przejazdu 22 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

09:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

131
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
11:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
05:15
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
07:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
08:45
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
09:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

11:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

147
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu 23 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

147
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu 23 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

147
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu 23 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

147
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

154
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bryntsov S.V. N o.g.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:10
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

154
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Codziennie
14:00
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

163
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
15:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:30
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
09:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Opole
Do miasta Kijów
Z miasta Opole
Podróż powrotna: