Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Opole w 2018 rok roku

06:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, nie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 01 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:01+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
03:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 17 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 20.12, 24.12, 25.12...
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
03:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:30
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
17:20
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 24 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
Codziennie
06:20
Czas przejazdu 17 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

23:50

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

96
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
07:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:00
Czas przejazdu 17 h. 50 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

23:50

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

96
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
07:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
09:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
09:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
10:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:15
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
12:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

110
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, nie
09:50
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

114
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

115
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
06:00
Czas przejazdu 19 h. 01 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

00:01
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

120
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
00:01
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12...
03:40
Czas przejazdu 17 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

20:40

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

122
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:40
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 20.12, 24.12, 25.12...
14:00
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

124
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:50
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

124
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Opole; Polska, Opolskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
03:40
Czas przejazdu 18 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

20:40

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

129
03:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
20:40
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

131
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 18 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

131
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
14:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
19:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 18.12, 21.12, 22.12...
14:00
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

138
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:00
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

04:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

138
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
13:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
13:30
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
14:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
22:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:50
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
01:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
04:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

04:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

145
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
03:30
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
04:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

145
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
03:40
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:20
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107

09:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

153
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
19:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
09:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

09:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

153
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zahydny; Khmelnytske shose 107"
19:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:20
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
22:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
09:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

159
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
17:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
19:35
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:15
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:45
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
05:30
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
07:00
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
07:30
Kraków
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
09:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
09:30
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu 24 h. 55 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

160
17:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Opole
Do miasta Winnica
Z miasta Opole
Podróż powrotna: