Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Opole w 2019 rok roku

29.03, 03.04, 08.04, 13.04, 18.04...
03:40
17 godz. 0 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:40

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

88,58 
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
Codziennie
10:00
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

95,20 
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
13:30
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
Codziennie
15:30
19 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

10:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

107,33 
15:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:15
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:45
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
05:30
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
09:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W poniedziałki
17:40
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

112,20 
17:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
12:00
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

115,00 
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
Codziennie
12:30
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

06:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

117,30 
12:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kozak Express
Codziennie
14:00
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

120,00 
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:30
15 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

120,00 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Opole, Polska, Opolskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:30
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

120,00 
15:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Codziennie
10:00
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:50
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

122,40 
10:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:50
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
Codziennie
09:50
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

128,75 
09:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
06:00
19 godz. 1 min w drodze
+1 dzień

Winnica

DW.PKS 1, ul. Kijiwska,8, Winnica

00:01
+1 dzień

Opole

DW.PKS, ul. 1 Maja 4, Opole

130,00 
06:00
Winnica
DW.PKS 1, ul. Kijiwska,8, Winnica
00:01
+1 dzień
Opole
DW.PKS, ul. 1 Maja 4, Opole
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
12:00
18 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

131,81 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:30
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

131,81 
11:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
Codziennie
14:00
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

131,82 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:55
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
02:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:50
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:25
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

143,31 
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Opole, Polska, Opolskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
14:00
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

145,00 
13:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
18:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
16:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

146,10 
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:20
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

09:30
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

146,10 
17:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:20
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
22:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ostapchuk V.V.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:00
17 godz. 50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:50

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

146,46 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:20
17 godz. 30 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

23:50

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

146,46 
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, sob
10:50
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

146,46 
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
pon, śro, pią
10:50
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

05:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

150,00 
10:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
W niedziele
06:00
17 godz. 50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

23:50

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

150,85 
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W niedziele
06:20
17 godz. 30 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

23:50

Opole

Przystanek, ul. Armii Krajowej 1

150,85 
06:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, sob
10:50
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

04:55
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

161,11 
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
Codziennie
15:30
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:40
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

161,11 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, pią, nie
17:25
24 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

161,11 
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
10:10
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

02:25
+1 dzień

Opole

ОПОЛЕ, null

164,77 
10:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
02:25
+1 dzień
Opole
ОПОЛЕ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
  • СКАНИЯ
Codziennie
16:50
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

09:30
+1 dzień

Opole

ОПОЛЕ, null

173,35 
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:30
+1 dzień
Opole
ОПОЛЕ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ОСТАПЧУК В.В. ФОП
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Codziennie
06:20
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Winnica

ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107

23:50
+1 dzień

Opole

ОПОЛЕ, null

176,80 
06:20
Winnica
ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107
23:50
+1 dzień
Opole
ОПОЛЕ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ХАРКАВИЙ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ ФОП
  • НЕОПЛАН 48
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Opole
Do miasta Winnica
Z miasta Opole
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży