Bilety autobusoweWinnica - Opole

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Opole

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza wto
09:50
Czas przejazdu16 h. 35 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
01:25
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
115,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Opole w 2020 roku

Poza nie
06:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:50
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
117,45 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza wto i pią
14:00
Czas przejazdu17 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
120,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu20 h. 00 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
120,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu15 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
01:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
120,97 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu15 h. 35 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
01:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
120,97 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu13 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
01:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
120,97 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
11:40
Czas przejazdu13 h. 45 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
01:25
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
120,97 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Poza nie
10:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:00
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
122,40 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu17 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
122,40 
Przewoźnik: FOP Ostapczuk
Ocena:
Codziennie
17:20
Czas przejazdu17 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
09:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
122,40 
Przewoźnik: FOP Ostapczuk
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu19 h. 20 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:50
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
125,84 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Poza czw
09:30
Czas przejazdu20 h. 20 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:50
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
127,50 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu18 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
128,36 
Przewoźnik: Yefremenyuk A.L.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
4.5
W niedziele
06:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:50
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
129,62 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza wto
06:00
Czas przejazdu19 h. 01 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:50
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
130,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Poza wto i nie
06:20
Czas przejazdu18 h. 30 min
Winnica
23:50
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
132,60 
Przewoźnik: Lux-Reisen Bis Sp. z o.o.
Ocena:
Poza pon
09:10
Czas przejazdu18 h. 50 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
134,23 
Przewoźnik: Mitchenko S.M.
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
pon, wto, śro, czw
11:50
Czas przejazdu14 h. 35 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
01:25
+1 dzień
Opole
ОПОЛЕ,
136,04 
Przewoźnik: СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
Autobus: МЕРСЕДЕС Б.50
Ocena:
pon, śro, czw
10:10
Czas przejazdu16 h. 15 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
01:25
+1 dzień
Opole
ОПОЛЕ,
136,64 
Przewoźnik: СТЕЦИК ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
Autobus: МЕРСЕДЕС Б.50
Ocena:
pon, śro, pią
09:10
Czas przejazdu19 h. 50 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:00
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
140,00 
Przewoźnik: WEZUN
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu19 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
140,00 
Przewoźnik: KOZAK EXPRESS
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu16 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
142,50 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu15 h. 25 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
142,50 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool EOS
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu18 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
06:40
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
142,62 
Przewoźnik: Yefremenyuk A.L.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu16 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
142,62 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu15 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
142,62 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
4.4
Codziennie
12:30
Czas przejazdu19 h. 20 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
06:50
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
142,80 
Przewoźnik: Kozak Express
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu19 h. 00 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
144,30 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
3.6
Poza nie
06:20
Czas przejazdu17 h. 30 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23:50
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
151,01 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, śro, pią
10:50
Czas przejazdu19 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:00
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
153,00 
Przewoźnik: WEZUN
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu14 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
01:25
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
155,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
pon, śro, sob
17:25
Czas przejazdu25 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:20
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
159,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
pon, wto, śro, czw
14:20
Czas przejazdu17 h. 35 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
06:55
+1 dzień
Opole
ОПОЛЕ,
164,78 
Przewoźnik: ПП "ТЕРНВОЯЖ"
Autobus: МЕРСЕДЕС Б.50
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu16 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
167,37 
Przewoźnik: Ostapchuk V.V.
Autobus: Neoplan
Ocena:
4.1
Codziennie
17:20
Czas przejazdu16 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
09:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
167,37 
Przewoźnik: Ostapchuk V.V.
Autobus: Neoplan
Ocena:
wto, czw, sob
10:50
Czas przejazdu18 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
167,79 
Przewoźnik: Avtoexpres-Dnipro
Autobus: Neoplan
Ocena:
W niedziele
06:20
Czas przejazdu17 h. 30 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23:50
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
172,82 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu24 h. 55 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
184,57 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu24 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
184,57 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu21 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
209,87 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: СЕТРА-50
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Opole
Do miasta Winnica
Z miasta Opole
Informacje o trasie autobusu Winnica — Opole
46
Liczba autobusów w kierunku
18 godz. 1 min.
Szacowany czas podróży
03:40 — 20:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:40 — 18:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
124 — 464 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami