Rozkład jazdy PKS Opole – Kijów

08:30
18 sty
06:00
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
120,26
08:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
07:55
Strzelce Opolskie
09:40
Gliwice
10:30
Katowice
12:15
Kraków
13:05
Tarnów
14:50
Rzeszów
15:30
Przeworsk
15:50
Jarosław
19:10
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:45
Lwów
00:50
Równe
03:35
Żytomierz
06:00
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
18 sty
06:00
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
92,86
08:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
06:00
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
18 sty
07:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
155,90
08:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
07:30
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
18 sty
07:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
139,40
08:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
07:30
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, МЕРСЕДЕС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:20
18 sty
11:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
114,63
09:20
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
11:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
11:20
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ А 079.24
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
11:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
11:20
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool EOS, БАЗ А 079.24
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
11:20
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
11:20
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
12:05
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
178,63
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:05
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
12:05
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
178,63
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
12:05
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
12:05
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
178,63
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
12:05
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:15
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
13:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:30
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan, БАЗ-А079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:30
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool EOS, БАЗ-А079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
13:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
13:30
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan 116, БАЗ-А079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
13:30
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
13:30
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ-А079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
13:30
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
13:30
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
13:30
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
13:30
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
14:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
14:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
14:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
14:25
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
14:25
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
14:25
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
14:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
14:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
15:30
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
137,44
17:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
18:00
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
Lwów
10:20
Równe
13:10
Żytomierz
15:30
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
18 sty
15:30
19 sty
Opole, PKP, PKS, ul. Dworcowa, 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
89,16
20:35
18 sty
Opole
Opole, PKP, PKS, ul. Dworcowa, 1
21:55
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (51)В
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
15:40
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,00
17:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
15:40
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
16:00
19 sty
OPOLE, Dw.PKS
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
113,50
19:30
18 sty
Opole
OPOLE, Dw.PKS
16:00
19 sty
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
16:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
16:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
16:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
16:30
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
16:30
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
16:30
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
16:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
16:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
16:55
19 sty
OPOLE, Dw.PKS
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
113,50
19:30
18 sty
Opole
OPOLE, Dw.PKS
16:55
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
16:55
19 sty
Dw. PKS
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,00
19:30
18 sty
Opole
Dw. PKS
DA, ul. Petliury 32
16:55
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
17:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
17:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
17:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
17:30
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
17:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
131,99
15:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
17:30
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
17:30
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
17:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
17:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
18:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
18:15
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
18:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
123,66
14:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
18:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
131,99
15:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
18:15
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:15
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
18:15
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:15
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
160,12
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
160,12
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
130,38
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 116, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
18:20
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,12
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
106,52
14:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,36
15:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
122,91
15:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
116,54
17:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Setra (Free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
18:20
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
145,84
17:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
122,91
20:15
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:35
18 sty
18:20
19 sty
Opole, PKP, PKS, ul. Dworcowa, 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,17
20:35
18 sty
Opole
Opole, PKP, PKS, ul. Dworcowa, 1
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (51)В, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,12
17:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
130,12
15:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,12
18:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
149,58
15:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
18:20
19 sty
,
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
121,20
17:30
18 sty
Opole
,
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
18:20
19 sty
,
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
121,20
17:30
18 sty
Opole
,
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
18:20
19 sty
OPOLE, Dw.PKS
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
135,94
19:30
18 sty
Opole
OPOLE, Dw.PKS
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,12
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 sty
18:20
19 sty
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,12
20:15
18 sty
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
18 sty
18:20
19 sty
Dw. PKS
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
120,12
19:30
18 sty
Opole
Dw. PKS
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 sty
18:20
19 sty
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,12
20:15
18 sty
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18 sty
18:20
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
145,12
17:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
18:20
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,12
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:20
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
160,12
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
18:20
19 sty
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
18:25
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
123,66
14:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
131,99
15:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
173,90
18:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
18:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
18:25
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
18:25
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
18:25
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
18:25
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
19:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
165,41
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
19:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
165,41
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
19:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
135,72
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
19:50
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,41
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
19:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
120,94
15:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong(СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
19:50
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
140,41
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
19:50
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
165,41
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
19:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
155,41
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
19:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool EOS, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
146,77
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan 116, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
20:30
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
123,66
14:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Van Hool (Free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
131,99
15:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Setra, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
173,90
18:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan, ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
134,53
20:15
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), ІВЕКО
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
18:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18 sty
20:30
19 sty
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
16:30
18 sty
Opole
Dw. PKS, ul. 1 Maja 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
20:30
19 sty
DA, ul. Pierwszego Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
176,46
12:00
18 sty
Opole
DA, ul. Pierwszego Maja 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 sty
20:30
19 sty
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
20:15
18 sty
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:15
18 sty
20:30
19 sty
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
151,46
20:15
18 sty
Opole
Dw. Autobusowy, ul. 1 Maja 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
20:30
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
166,46
13:30
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:30
19 sty
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
20:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,44
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
18 sty
20:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
169,44
12:00
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:40
18 sty
20:50
19 sty
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
139,75
12:40
18 sty
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
20:50
19 sty
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18 sty
20:50
19 sty
Przystanek autobusowy Opole, ulica armii Kravovoi; dom 1
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
159,44
13:30
18 sty
Opole