Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Opole — Kijów w 2019 rok roku

20:35
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 18 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:35
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 18 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
14:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 23 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:40
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 23 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 21 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
Czas przejazdu 23 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pią, nie
17:30
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
Czas przejazdu 22 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:50
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 26 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:35
Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, czw, sob
14:30
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
Codziennie
20:35
Czas przejazdu 18 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

111
20:35
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    2.1
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
18.01, 20.01, 22.01, 24.01, 26.01...
20:35
Czas przejazdu 18 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

111
20:35
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
21:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
23:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
04:45
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
14:30
Czas przejazdu 23 h. 55 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

113
14:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
15:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
17:25
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:10
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
14:30
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

113
14:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
15:20
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
15:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
17:25
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
17:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
20:10
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:00
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
11:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Skhidno-Evropeyska podorozh
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    2.7
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
13:40
Czas przejazdu 23 h. 05 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

116
13:40
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
15:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:00
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
19:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
22:20
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
01:55
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:30
Czas przejazdu 21 h. 45 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

123
08:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
07:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 23 h. 10 min
+1 dzień

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

16:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

137
17:30
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
16:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
16:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pią, nie
17:30
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

15:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

137
17:30
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
18:00
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
15:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 22 h. 30 min
+1 dzień

Opole

Przystanek; ul. Armii Krajowej 1

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

137
17:30
Opole
Przystanek; ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
16:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
16:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

139
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

139
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
08:50
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

139
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

147
19:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
16:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:50
Czas przejazdu 26 h. 15 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

148
08:50
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, czw, sob
13:35
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Opole

Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)

07:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

151
13:35
Opole
Przystanek pobliżu dworca kolejowego; Krakowska (obok dworca PKP)
07:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw
14:30
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

167
14:30
Opole
Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Kijów
Do miasta Opole
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!