Bilety autobusoweOpole - Iwano-Frankiwsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Opole — Iwano-Frankiwsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
17:30
Czas przejazdu14 h. 10 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
08:40
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
110,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Opole — Iwano-Frankiwsk w 2020 roku

Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 10 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
07:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
110,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Poza wto i pią
18:40
Czas przejazdu14 h. 30 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
10:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
110,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
07:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
115,00 
Przewoźnik: MODULTRANS SP ZOO
Ocena:
Codziennie
21:25
Czas przejazdu14 h. 55 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
13:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
115,40 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
pon, czw, sob
08:50
Czas przejazdu22 h. 30 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
116,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
W czwartki
08:50
Czas przejazdu23 h. 30 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
125,84 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, nie
08:50
Czas przejazdu23 h. 30 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
125,84 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu16 h. 10 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
07:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
125,84 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu15 h. 20 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
10:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
125,84 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, pią
18:40
Czas przejazdu15 h. 20 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
10:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
125,84 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu14 h. 30 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
06:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
167,79 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu14 h. 40 min
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
08:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
167,79 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
4.1

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Opole
Informacje o trasie autobusu Opole — Iwano-Frankiwsk
13
Liczba autobusów w kierunku
16 godz. 50 min.
Szacowany czas podróży
08:50 — 08:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:25 — 13:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
138 — 338 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami