Rozkład jazdy PKS Lwów – Praga

01:00
3 cze
16:30
3 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
174,13
01:00
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:30
3 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
3 cze
04:00
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
127,82
14:00
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
14:25
Lwów
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
Kraków
17:30
Rzeszów
22:30
Ołomuniec
00:50
Brno
04:00
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
3 cze
04:00
4 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
127,82
14:30
3 cze
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
Kraków
17:30
Rzeszów
22:30
Ołomuniec
00:50
Brno
04:00
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
3 cze
05:45
4 cze
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
180,45
15:00
3 cze
Lwów
Stacja kolejowa "Central" (w pobliżu bagażnika), plac Pałacowy; dom 1
16:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:15
Kraków
23:00
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
23:45
Ostrawa
01:30
Ołomuniec
03:00
Brno
05:45
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
3 cze
07:00
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
150,37
14:00
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
15:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Kraków
22:35
Katowice
01:10
Wrocław
02:53
Jelenia Góra
04:55
Liberec
05:55
Mladá Boleslav
07:00
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
3 cze
07:00
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
148,87
16:00
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
17:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:20
Rzeszów
22:20
Kraków
23:40
Katowice
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
03:50
Brno
07:00
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
3 cze
07:20
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
150,38
14:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:45
Kraków
23:20
Katowice
00:50
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
02:35
Ołomuniec
03:45
Brno
07:20
4 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
3 cze
08:20
4 cze
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
Przystanek "Metro "Roztyly", ulica Tomiczkowa
Kupić za
150,38
17:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy „Północ”, ulica Bogdana Hmelnitskogo; dom 225
18:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
22:50
Kraków
03:05
Nysa
04:40
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
06:15
Hradec Králové
08:20
4 cze
Praga
Przystanek "Metro "Roztyly", ulica Tomiczkowa
  • Autobus
  • Mercedes-0350
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
3 cze
08:30
4 cze
GasSt. WOG
ÚAN Florenc
Kupić za
187,97
17:30
3 cze
Lwów
GasSt. WOG
08:30
4 cze
Praga
ÚAN Florenc
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
3 cze
08:45
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
150,38
17:15
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
Kraków
01:15
Katowice
02:45
Ostrawa
05:45
Brno
08:45
4 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
3 cze
09:00
4 cze
GasSt. WOG
Kupić za
187,97
17:30
3 cze
Lwów
GasSt. WOG
09:00
4 cze
Praga
  • Autobus
  • 125
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
3 cze
09:00
4 cze
BS
Kupić za
163,91
19:10
3 cze
Lwów
BS
09:00
4 cze
Praga
  • Autobus
  • 153
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
3 cze
09:00
4 cze
Train station
Kupić za
163,91
19:40
3 cze
Lwów
Train station
09:00
4 cze
Praga
  • Autobus
  • 153
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
3 cze
11:45
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
157,90
18:50
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
20:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:05
Kraków
02:55
Katowice
05:35
Wrocław
07:00
Legnica
08:40
Zawidów
08:50
Zawidów PC (Polska/Czechy)
09:50
Liberec
10:40
Mladá Boleslav
11:45
4 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
3 cze
14:05
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
135,33
20:50
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
19:20
Stryj
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:40
Rzeszów
02:15
Tarnów
03:55
Kraków
05:30
Katowice
07:30
Opole
09:00
Wrocław
12:00
Hradec Králové
14:05
4 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
3 cze
14:30
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
193,98
21:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Rzeszów
06:20
Kraków
07:55
Katowice
12:00
Brno
14:30
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
3 cze
16:10
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
150,38
22:10
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
23:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Kraków
06:10
Krakow Balice (lotnisko)
07:20
Katowice
10:25
Wrocław
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
13:40
Hradec Králové
16:10
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
3 cze
16:10
4 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
150,00
22:10
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:10
4 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
3 cze
08:40
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
343,08
18:30
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
08:40
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
3 cze
09:00
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
323,31
19:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
5 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
3 cze
09:00
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
336,85
21:00
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
09:00
5 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
3 cze
09:00
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
313,84
19:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
3 cze
09:00
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
327,38
21:00
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
09:00
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
3 cze
09:00
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
365,87
19:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:00
5 cze
Praga
  • Autobus
  • Setra 57, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
3 cze
09:00
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
379,41
21:00
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
09:00
5 cze
Praga
  • Autobus
  • Volkswagen, КЛАС ЛЮКС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
3 cze
11:45
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
323,31
19:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
11:45
5 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Setra 57, SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
3 cze
11:45
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
Kupić za
336,85
21:00
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
11:45
5 cze
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
  • Autobus
  • Volkswagen, SCANIA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
3 cze
12:00
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
313,84
19:30
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
12:00
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
3 cze
12:00
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
327,38
21:00
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
12:00
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
3 cze
16:10
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
300,76
21:10
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
3 cze
16:10
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
329,33
22:15
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Setra (Free), Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
3 cze
16:10
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
329,33
22:15
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen, Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 cze
16:10
5 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
329,33
22:30
3 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen, Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
3 cze
16:10
5 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
343,88
21:10
3 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, СЕТРА 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
3 cze
16:10
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
372,45
22:15
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Setra (Free), СЕТРА 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
3 cze
16:10
5 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
372,45
22:15
3 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen, СЕТРА 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 cze
16:10
5 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
Kupić za
372,45
22:30
3 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
16:10
5 cze
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
  • Autobus
  • Volkswagen, СЕТРА 40
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Praga
Do miasta Lwów
Z miasta Praga
Odwrotny kierunek: