Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Tarnopol w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
13 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

00:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,81 
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
13:45
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
14:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Codziennie
14:30
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

90,81 
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
15:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
17:20
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
18:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
wto, sob
21:00
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

95,20 
20:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
22:15
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
00:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
03:55
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
26.03, 28.03, 30.03, 01.04, 03.04...
17:15
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

99,92 
17:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:15
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:00
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
04:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
07:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • VAN HOOL T9
29.03, 03.04, 08.04, 13.04, 18.04...
16:30
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

102,53 
16:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:15
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
07:00
14 godz. 15 min w drodze

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:15

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

102,86 
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
03:30
15 godz. 20 min w drodze

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

18:50

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

114,31 
03:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
18:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS
W poniedziałki
01:30
16 godz. 10 min w drodze

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

17:40

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

115,68 
01:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
17:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS 233
Codziennie
06:00
15 godz. 15 min w drodze

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

21:15

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

117,17 
06:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
07:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
08:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
09:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
13:45
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, wto, śro, czw, pią, nie
17:40
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

117,17 
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiw 15/1
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
17:40
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,69 
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiw 15/1
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Tarnopol
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży