Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Tarnopol w 2019 rok roku

11:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 13 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 13 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 13 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
17:15
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 15 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
16:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 16 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
07:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 14 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:15
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 16 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
w drodze 16 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Tarnopol w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
13 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

00:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

87,13 
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
13:45
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
14:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
20:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
22:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
00:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Codziennie
14:30
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

87,13 
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
15:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
17:20
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
18:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.
wto, sob
21:00
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

91,35 
20:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
22:15
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
00:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
03:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
06:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
23.01, 25.01, 27.01, 29.01...
17:15
15 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

95,88 
17:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:15
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
01:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
04:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
07:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
08:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • VAN HOOL T9
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
16:30
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

98,38 
16:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
07:00
14 godz. 15 min w drodze

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:15

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

98,69 
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:40
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

112,43 
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Tarnopol, Ukraina, Tarnopolski
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
05:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
07:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
09:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
09:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
10:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
01:30
16 godz. 10 min w drodze

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

17:40

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

129,08 
01:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПФ АРМАН
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Tarnopol
Do miasta Chersoń
Z miasta Tarnopol
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!