Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Tarnopol

Najlepsza oferta

27.05, 29.05, 31.05, 01.06, 03.06...
17:15
Czas przejazdu15 h. 15 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

93,02 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Tarnopol w 2019 rok roku

Codziennie
11:00
Czas przejazdu13 h. 25 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

00:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

94,66 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu13 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

94,66 
wto, sob
21:00
Czas przejazdu13 h. 55 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

99,24 
28.05, 02.06, 07.06, 12.06, 17.06...
16:30
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

106,87 
wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu14 h. 15 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:15

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

107,22 
W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu15 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

19:20

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

119,12 
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu16 h. 40 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

18:10

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

119,86 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu15 h. 15 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

21:15

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

122,13 
Poza sob
17:40
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

122,14 
W soboty
17:40
Czas przejazdu16 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

125,80 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu