Bilety autobusowe

Białystok - Kijów

od 185 zł, 23 paź

Rozkład jazdy PKS Białystok – Kijów

16:45
30 gru
w drodze 18 godz. 20 min

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

12:05
31 gru

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

186
16:45
30 gru
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
31 gru
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
30 gru
w drodze 18 godz. 20 min

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

12:05
31 gru

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

186
16:45
30 gru
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
31 gru
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
30 gru
w drodze 18 godz. 20 min

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

12:05
31 gru

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

186
16:45
30 gru
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
31 gru
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów