Rozkład jazdy PKS Białystok – Kijów

16:45
24 kwi
11:10
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
179,91
16:45
24 kwi
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
19:20
Łuków
20:45
Lublin
22:15
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:40
Łuck
05:45
Równe
07:20
Nowogród Wołyński
08:30
Żytomierz
11:10
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
24 kwi
11:20
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
179,91
16:45
24 kwi
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:45
Kowel
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
25 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
24 kwi
12:05
25 kwi
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
179,91
16:45
24 kwi
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Włodzimierz Wołyński
03:30
Nowowołyńsk
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
25 kwi
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów