Rozkład jazdy PKS Białystok – Kijów

16:45
21 sie
12:05
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Kupić za
191,67
16:45
21 sie
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
22 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
21 sie
12:05
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Kupić za
191,67
16:45
21 sie
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
22 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
21 sie
12:05
22 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Kupić za
191,67
16:45
21 sie
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
18:50
Siedlce
19:20
Łuków
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:05
Włodzimierz Wołyński
05:10
Łuck
06:20
Równe
07:55
Nowogród Wołyński
09:10
Żytomierz
12:05
22 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów