Bilety autobusowe

Poznań - Dnipro

od 139 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Poznań – Dnipro

07:30
22 paź
w drodze 30 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:10
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

214
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
Kijów
12:00
Krzemieńczuk
14:05
Kam'yans'ke
15:10
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
22 paź
w drodze 33 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:15
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

164
09:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:15
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
22 paź
w drodze 33 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:15
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

157
09:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:15
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
22 paź
w drodze 30 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

19:15
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

188
12:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:15
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 28 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

214
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
22:10
Lublin
23:15
Chełm
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
02:25
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:40
Łuck
05:50
Równe
08:40
Żytomierz
10:35
Kijów
13:35
Łubnie
15:35
Połtawa
20:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
22 paź
w drodze 35 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

162
09:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
22 paź
w drodze 35 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

155
09:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
22 paź
w drodze 31 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

186
12:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
22 paź
w drodze 31 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

186
12:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
22 paź
w drodze 31 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

157
12:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
22 paź
w drodze 31 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

157
12:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 29 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

171
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 29 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

21:00
23 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

176
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
21:00
23 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
22 paź
w drodze 36 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

156
11:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan 116, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
22 paź
w drodze 35 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

142
11:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
22 paź
w drodze 35 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

193
12:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
22 paź
w drodze 35 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

165
12:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Mercedes, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 33 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

179
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан , Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 33 godz. 00 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

184
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 paź
w drodze 30 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

171
17:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:15
22 paź
w drodze 37 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

163
11:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan 116, MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
22 paź
w drodze 36 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

149
11:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
22 paź
w drodze 36 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

200
12:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
22 paź
w drodze 36 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

172
12:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Mercedes, MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
22 paź
w drodze 36 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

172
12:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Mercedes, MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 34 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

186
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан , MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
22 paź
w drodze 34 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

191
14:35
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan, MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
22 paź
w drodze 31 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

178
17:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), MAN (free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 paź
w drodze 44 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

210
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 paź
w drodze 44 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

214
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • SCANIA Century, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
22 paź
w drodze 43 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

205
08:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:15
22 paź
w drodze 42 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

207
09:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
22 paź
w drodze 41 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

200
10:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
22 paź
w drodze 41 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

193
10:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
22 paź
w drodze 39 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

183
11:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
22 paź
w drodze 39 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

215
12:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • SCANIA Century, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 paź
w drodze 44 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

220
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 paź
w drodze 44 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

225
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
22 paź
w drodze 43 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

215
08:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:15
22 paź
w drodze 42 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

218
09:15
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
22 paź
w drodze 41 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

211
10:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Setra, М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
22 paź
w drodze 41 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

204
10:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Setra, М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:50
22 paź
w drodze 39 godz. 50 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

194
11:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
22 paź
w drodze 39 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

225
12:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3--ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 paź
w drodze 44 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

214
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
22 paź
w drodze 44 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

225
07:30
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
22 paź
w drodze 39 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

193
12:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
22 paź
w drodze 39 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:40
24 paź

Dnipro

,

204
12:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
04:40
24 paź
Dnipro
,
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
22 paź
w drodze 32 godz. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:20
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

186
20:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
00:20
Warszawa
03:30
Lublin
08:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
11:00
Kowel
12:55
Łuck
14:35
Równe
18:05
Żytomierz
20:55
Kijów
02:40
Połtawa
05:20
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
22 paź
w drodze 36 godz. 45 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

159
15:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 paź
w drodze 35 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

164
17:20
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 paź
w drodze 35 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

05:35
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

157
17:20
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
05:35
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
22 paź
w drodze 37 godz. 40 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:30
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

157
15:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:30
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 paź
w drodze 36 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:30
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

162
17:20
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:30
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
22 paź
w drodze 36 godz. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

06:30
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11

155
17:20
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:30
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Vokzalna 11
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 paź
w drodze 44 godz. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:30
24 paź

Dnipro (Dniepropetrowsk)

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

206
18:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
15:30
24 paź
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
22 paź
w drodze 49 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:05
24 paź

Dnipro

,

235
17:40
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
22 paź
w drodze 49 godz. 25 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:05
24 paź

Dnipro

,

235
17:40
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
22 paź
w drodze 49 godz. 15 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:05
24 paź

Dnipro

,

249
17:50
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
22 paź
w drodze 49 godz. 05 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

20:05
24 paź

Dnipro

,

244
18:00
22 paź
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:05
24 paź
Dnipro
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Dnipro
Do miasta Poznań
Z miasta Dnipro
Podróż powrotna: