Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Dnipro w 2018 rok roku

20:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 33 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 30 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 34 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 34 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 34 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 33 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 33 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 31 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 35 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 35 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 34 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
pon, czw, pią, nie
20:00
Czas przejazdu 33 h. 20 min
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

05:20
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

189
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
00:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
11:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
20:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
02:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
05:20
+2 dni
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rіk Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią
07:30
Czas przejazdu 30 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

200
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
15:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
10:40
Czas przejazdu 34 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

211
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
W soboty
10:40
Czas przejazdu 34 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

211
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 34 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

211
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
pon, czw, sob
11:00
Czas przejazdu 33 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

215
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:40
Czas przejazdu 33 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

215
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
07:30
Czas przejazdu 31 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

218
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
11:30
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
22:20
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:45
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
01:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
03:45
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
05:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
12:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
14:05
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
15:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
14:35
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

20:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

229
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
02:25
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:35
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
15:35
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
20:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, nie
14:35
Czas przejazdu 28 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

20:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

230
14:35
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
20:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:00
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1

235
13:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
17:00
Warszawa
"Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54"
09:00
Kijów
"Metro Osokorky; prospekt Bazhana"
15:00
+1 dzień
Dnipro
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky SV" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
07:00
Czas przejazdu 35 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

240
07:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
08:00
Leszno
"Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1"
10:20
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
02:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:55
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
11:55
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
14:55
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
18:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
07:00
Czas przejazdu 35 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

250
07:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
08:00
Leszno
"Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1"
10:20
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
02:35
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:55
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
11:55
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
14:55
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
18:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
07:00
Czas przejazdu 34 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

250
07:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Dnipro
Do miasta Poznań
Z miasta Dnipro
Podróż powrotna: