Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Turek — Poznań

Najlepsza oferta

Codziennie
01:05
Czas przejazdu02 h. 45 min

Turek

Przystanek przy ul. Dworcowej od strony wschodniej, ul. Dworcowa

03:50

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

33,99 

Rozkład jazdy autobusów Turek — Poznań w 2019 rok

Poza pią i sob
03:20
Czas przejazdu02 h. 28 min

Turek

Turek, ul. Dworcowa

05:48

Poznań

Poznań, Matyii 2

37,08 
Poza wto
00:19
Czas przejazdu03 h. 31 min

Turek

Pl. T. Kościuszki, Turek

03:50

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

38,11 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu03 h. 20 min
+1 dzień

Turek

Lipiany, Turek

00:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

38,11 
Popularne kierunki
Z miasta Turek
Do miasta Poznań
Do miasta Turek
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu