Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Turek

Najlepsza oferta

Poza pią i sob
20:30
Czas przejazdu02 h. 28 min

Poznań

Poznań, Matyii 2

22:58

Turek

Turek, ul. Dworcowa

37,08 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Turek w 2019 rok

Codziennie
00:10
Czas przejazdu03 h. 21 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:31

Turek

Pl. T. Kościuszki, Turek

38,11 
Codziennie
03:50
Czas przejazdu03 h. 10 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

07:00

Turek

Lipiany, Turek

38,11 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Turek
Do miasta Poznań
Z miasta Turek
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu