Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Turek — Konin

Najlepsza oferta

Poza pią i sob
01:05
Czas przejazdu40 min

Turek

Przystanek przy ul. Dworcowej od strony wschodniej, ul. Dworcowa

01:45

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

14,42 

Rozkład jazdy autobusów Turek — Konin w 2019 rok

Poza pią i sob
00:19
Czas przejazdu01 h. 26 min

Turek

01:45

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

22,66 
Poza pią i sob
20:50
Czas przejazdu05 h. 15 min
+1 dzień

Turek

02:05
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

56,65 
Popularne kierunki
Z miasta Turek
Do miasta Konin
Do miasta Turek
Z miasta Konin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu