Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Konin — Kijów

Najlepsza oferta

Poza śro
10:50
Czas przejazdu19 h. 25 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

06:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110,50 

Rozkład jazdy autobusów Konin — Kijów w 2019 rok

Poza pią
10:50
Czas przejazdu18 h. 30 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

06:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

110,50 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu23 h. 50 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu21 h. 45 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

12:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

154,50 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

156,05 
wto, czw, nie
13:10
Czas przejazdu22 h. 55 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

156,05 
pon, śro, pią, sob
13:10
Czas przejazdu22 h. 55 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

156,05 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu22 h. 10 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

168,38 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

170,00 
Codziennie
19:35
Czas przejazdu28 h. 05 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

00:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

170,00 
Codziennie
19:35
Czas przejazdu29 h. 05 min
+2 dni

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

00:40
+2 dni

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

170,10 
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Kijów
Do miasta Konin
Z miasta Kijów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu