Rozkład jazdy PKS Konin – Kijów

01:05
22 kwi
05:40
23 kwi
Dworzec autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ulica Koleeva; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
200,00
01:05
22 kwi
Konin
Dworzec autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ulica Koleeva; dom 1
05:40
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
22 kwi
06:15
23 kwi
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
130,00
10:50
22 kwi
Konin
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
22 kwi
06:15
23 kwi
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
104,00
10:50
22 kwi
Konin
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
22 kwi
06:15
23 kwi
Street Koleyova 1, Terminal
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
101,40
10:50
22 kwi
Konin
Street Koleyova 1, Terminal
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
22 kwi
07:30
23 kwi
przystanek autobusowy, Grunwald Ulica, 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
116,69
09:30
22 kwi
Konin
przystanek autobusowy, Grunwald Ulica, 4
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
22 kwi
09:30
23 kwi
Dworzec autobusowy Konin, ulica Sharykh Shegerov; dom 1A
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
130,42
11:50
22 kwi
Konin
Dworzec autobusowy Konin, ulica Sharykh Shegerov; dom 1A
13:35
Łódź
15:25
Warszawa
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
23 kwi
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
22 kwi
11:10
23 kwi
KONIN, Terminal ul. Kolejowa 1 (plac dworca PKP)
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
148,00
13:10
22 kwi
Konin
KONIN, Terminal ul. Kolejowa 1 (plac dworca PKP)
11:10
23 kwi
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:35
22 kwi
14:25
23 kwi
Dworzec autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ulica Koleeva; dom 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
13:35
22 kwi
Konin
Dworzec autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ulica Koleeva; dom 1
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
23 kwi
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Konin – Kijów

02:50
22 kwi
23:25
22 kwi
przystanek autobusowy, Grunwald Ulica, 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
02:50
22 kwi
Konin
przystanek autobusowy, Grunwald Ulica, 4
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:00
Warszawa
08:30
Piaseczno
11:05
Lublin
14:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
22 kwi
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Kijów
Do miasta Konin
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: