Rozkład jazdy PKS Konin – Kijów

02:50
27 cze
23:25
27 cze
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
02:50
27 cze
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
11:05
Lublin
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
17:20
Łuck
18:35
Równe
21:10
Żytomierz
23:25
27 cze
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
27 cze
05:30
28 cze
Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP, Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,15
01:05
27 cze
Konin
Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP, Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
01:40
Kalisz
02:50
Łódź
03:40
Piotrków Trybunalski
04:55
Radomsko
05:45
Częstochowa
07:20
Katowice
08:40
Kraków
10:25
Tarnów
11:20
Rzeszów
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
28 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 cze
06:15
28 cze
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
110,50
10:50
27 cze
Konin
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
28 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 cze
06:15
28 cze
Street Koleyova 1, Terminal
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
104,00
10:50
27 cze
Konin
Street Koleyova 1, Terminal
12:20
Łódź
14:45
Warszawa
17:40
Lublin
21:00
23:50
Maniewicze
01:30
Sarny
04:00
Korosteń
06:15
28 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 cze
06:20
28 cze
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
104,00
10:50
27 cze
Konin
Dw. PKP, ul. Kolejowa 1
06:20
28 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
27 cze
07:30
28 cze
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
128,40
09:30
27 cze
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
11:30
Łódź
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
Równe
03:45
Nowogród Wołyński
05:10
Żytomierz
07:30
28 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:50
27 cze
09:30
28 cze
Przystanek, ul. Szarych Szeregów 1a
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
Kupić za
113,29
11:50
27 cze
Konin
Przystanek, ul. Szarych Szeregów 1a
13:35
Łódź
15:25
Warszawa
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
28 cze
Kijów
Dworzec autobusowy "Vydubychi", Subway Vydubychi; Naberezhnaya Ulica jaskinie drogowe; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:35
27 cze
14:25
28 cze
Bus Terminal near railway station, Kolejova, 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
140,00
13:35
27 cze
Konin
Bus Terminal near railway station, Kolejova, 1
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
Równe
11:00
Żytomierz
14:25
28 cze
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Kijów
Do miasta Konin
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: