Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Konin

Najlepsza oferta

Poza nie
16:30
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:05
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

100,00 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Konin w 2019 roku

Poza pon
16:30
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:00
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

120,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:55
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

121,06 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu22 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:55
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

140,00 
W poniedziałki
09:00
Czas przejazdu23 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:15
+1 dzień

Konin

150,00 
Codziennie
18:55
Czas przejazdu22 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

16:45
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

152,00 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu20 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:30
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

157,17 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu29 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

16:20
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

170,00 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:15
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

170,40 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:20
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

173,71 
pon, śro, czw, sob
18:55
Czas przejazdu21 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

16:35
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

173,71 
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

14:45
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

173,71 
W poniedziałki
08:30
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

07:15
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

189,27 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu28 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

16:15
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

248,16 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Konin
Do miasta Kijów
Z miasta Konin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu