Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Konin

Najlepsza oferta

W poniedziałki
22:25
Czas przejazdu01 h. 55 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:20
+1 dzień
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
20,00 
Przewoźnik: LIDER
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Konin w 2019 roku

pon, wto
00:30
Czas przejazdu01 h. 25 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:55
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
29,40 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
00:10
Czas przejazdu01 h. 55 min
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
29,87 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Konin
Do miasta Poznań
Z miasta Konin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu