Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Konin — Poznań

Najlepsza oferta

Codziennie
00:10
Czas przejazdu01 h. 50 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

02:00

Poznań

D.A., ul. Matyi, Poznań

20,00 

Rozkład jazdy autobusów Konin — Poznań w 2019 rok

Codziennie
01:45
Czas przejazdu02 h. 05 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

03:50

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

29,87 
Poza pią i sob
03:58
Czas przejazdu01 h. 50 min

Konin

Konin, Kościelna

05:48

Poznań

Poznań, Matyii 2

33,99 
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Poznań
Do miasta Konin
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu