Bilety autobusowe

Konin - Lwów

od 100 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Konin – Lwów

02:50
22 paź
w drodze 14 godz. 10 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:00
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

134
02:50
22 paź
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
18:00
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:50
22 paź
w drodze 14 godz. 35 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

04:25
23 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
12:50
22 paź
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
13:20
Koło
14:25
Zgierz
15:00
Łódź
16:05
Piotrków Trybunalski
17:30
Częstochowa
18:50
Katowice
20:15
Kraków
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
23 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:50
22 paź
w drodze 14 godz. 35 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

04:25
23 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

129
12:50
22 paź
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
13:20
Koło
14:25
Zgierz
15:00
Łódź
16:05
Piotrków Trybunalski
17:30
Częstochowa
18:50
Katowice
20:15
Kraków
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
23 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
22 paź
w drodze 14 godz. 20 min

Konin

Dworzec PKP, ul. Kolejowa 1

04:55
23 paź

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

125
13:35
22 paź
Konin
Dworzec PKP, ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
23 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
22 paź
w drodze 14 godz. 20 min

Konin

Dworzec PKP, ul. Kolejowa 1

04:55
23 paź

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

125
13:35
22 paź
Konin
Dworzec PKP, ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
23 paź
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:35
22 paź
w drodze 16 godz. 15 min

Konin

Dworzec PKP, ul. Kolejowa 1

12:50
23 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

131
19:35
22 paź
Konin
Dworzec PKP, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
23 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Konin – Lwów

02:50
22 paź
w drodze 14 godz. 10 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:00
22 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

130
02:50
22 paź
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
22 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:50
22 paź
w drodze 38 godz. 10 min

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:00
23 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

110
02:50
22 paź
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
23 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Lwów
Do miasta Konin
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: