Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Konin — Lwów w 2018 rok roku

12:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 14 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
02:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 39 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
13:35
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
02:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
19:35
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 17 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 15 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 27.12, 28.12, 01.01...
02:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:10
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
19:35
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
13:10
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 17 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
13:10
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 17 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:50
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
Czas przejazdu 15 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:35
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, sob, nie
12:50
Czas przejazdu 14 h. 35 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

103
12:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
02:50
Czas przejazdu 39 h. 10 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

110
02:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:35
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

125
13:35
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
18:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
pon, śro
02:50
Czas przejazdu 14 h. 10 min

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

130
02:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
02:50
Czas przejazdu 15 h. 10 min

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

130
02:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:35
Czas przejazdu 17 h. 15 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

12:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

131
19:35
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
"Dworzec autobusowy; ul. Podmiejska 2A"
22:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
23:05
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
23:50
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
00:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
02:20
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
04:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
08:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
10:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
12:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 27.12, 28.12, 01.01...
02:50
Czas przejazdu 15 h. 10 min

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

131
02:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
02:50
Czas przejazdu 17 h. 20 min

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

20:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

131
02:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
20:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
19:35
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

13:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

140
19:35
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
13:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
13:10
Czas przejazdu 17 h. 05 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

145
13:10
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
13:10
Czas przejazdu 17 h. 05 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

145
13:10
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:50
Czas przejazdu 15 h. 35 min
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

151
12:50
Konin
Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:35
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

175
13:35
Konin
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
18:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Lwów
Do miasta Konin
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: