Rozkład jazdy PKS Konin – Lwów

02:50
12 sie
18:00
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
02:50
12 sie
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
12 sie
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:50
12 sie
18:00
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
133,90
02:50
12 sie
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
18:00
12 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:35
12 sie
04:55
13 sie
Bus Terminal near railway station, Kolejova, 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
105,00
13:35
12 sie
Konin
Bus Terminal near railway station, Kolejova, 1
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
13 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:35
12 sie
04:55
13 sie
Bus Terminal near railway station, Kolejova, 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Kupić za
105,00
13:35
12 sie
Konin
Bus Terminal near railway station, Kolejova, 1
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
13 sie
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
12 sie
12:50
13 sie
Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP, Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,13
19:35
12 sie
Konin
Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP, Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
20:15
Kalisz
22:00
Łódź
23:05
Piotrków Trybunalski
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
13 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Konin – Lwów

02:50
12 sie
18:00
12 sie
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
130,00
02:50
12 sie
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
05:05
Łódź
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
12 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Lwów
Do miasta Konin
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: