Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Konin — Lwów w 2019 rok roku

pon, wto
12:50
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

103,00 
12:50
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
02:50
38 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

110,00 
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
pon, czw, pią, nie
15:55
13 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

120,00 
15:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
02:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, czw, pią, nie
15:55
13 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
15:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:50
Warszawa
Przystanek komunikacji publicznej 05 Dworzec Zachodni, Aleje Jerozolimskie 142a
02:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
02:50
15 godz. 10 min w drodze

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

18:00

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

124,73 
02:50
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
02:50
17 godz. 20 min w drodze

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

20:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

124,73 
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
13:35
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

125,00 
13:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
13:35
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

125,00 
13:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:50
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
18:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
12:50
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

130,00 
12:50
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
12:50
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

132,07 
12:50
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
19:35
16 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

13:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,00 
19:35
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
13:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
19:35
18 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

13:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,08 
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:35
17 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

12:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

140,08 
19:30
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
20:15
Kalisz
Dworzec autobusowy, ul. Podmiejska 2A
22:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
23:05
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
00:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
02:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
––:––
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
––:––
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
12:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
13:10
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146,74 
13:10
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
13:10
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Konin

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

146,74 
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Konin
Do miasta Lwów
Do miasta Konin
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!