Rozkład jazdy PKS Lwów – Piotrków Trybunalski

15:00
00:20
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Piotrków Trybunalski, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
123,56
15:00
17 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
17:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
Jarosław
20:00
Nisko
20:30
Stalowa Wola
21:20
Sandomierz
21:55
Opatów
23:05
Kielce
00:20
18 lis
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
00:30
18 lis
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1, Dw. PKS POW 12
120,00
15:00
17 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
MYKOLAIV
ODESSA
UMAN
VINNICA
VINNICA
LETYCHIV
CHMELNIZKI
VOLOCHYSK
PODVOLOCHISK
TERNOPIL
ZOLOCHIV
LWIW
JAROSŁAW
NISKO
STALOWA WOLA
SANDOMIERZ
OPATÓW
KIELCE
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
ŁÓDŹ
KUTNO
WŁOCŁAWEK
TORUŃ
BYDGOSZCZ
GRUDZIĄDZ
00:30
18 lis
Piotrków Trybunalski
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1, Dw. PKS POW 12
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:40
04:30
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski, Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski
88,33
18:40
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
04:30
18 lis
Piotrków Trybunalski
Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski, Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
04:40
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski, Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski
88,33
18:00
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
04:40
18 lis
Piotrków Trybunalski
Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski, Przystanek autobusowy Piotrków Trybunalski
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
08:55
18 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
DW. PKS/P.O.W
94,49
21:30
17 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:10
Kraków
04:40
Kraków
05:55
Katowice
07:20
Częstochowa
08:00
Łódź
08:55
18 lis
Piotrków Trybunalski
DW. PKS/P.O.W
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
12:15
18 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Piotrków Trybunalski, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
123,57
23:55
17 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
18 lis
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.