Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowePiotrków Trybunalski – Łódź

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Piotrków Trybunalski — Łódź

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
14:05
Czas przejazdu01 h. 06 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
15:11
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
8,40 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Piotrków Trybunalski — Łódź w 2020 roku

W poniedziałki
09:10
Czas przejazdu01 h. 06 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
10:16
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
8,40 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:
Codziennie
10:02
Czas przejazdu01 h. 06 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
11:08
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
8,40 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu55 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
17:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227
10,00 
Przewoźnik: BUS -TRANS
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu55 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
17:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227
10,00 
Przewoźnik: JARO-TUR
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
pon, śro, sob
06:36
Czas przejazdu45 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
07:21
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
12,08 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
13:57
Czas przejazdu45 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
14:42
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
12,08 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro
17:52
Czas przejazdu45 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
18:37
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
12,08 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro, czw, pią
22:25
Czas przejazdu01 h. 05 min
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, róg al. Włókniarzy / Karolewskiej
18,00 
Przewoźnik: PKS Szczecin
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź
Informacje o trasie autobusu Piotrków Trybunalski — Łódź
9
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 56 min.
Szacowany czas podróży
06:36 — 07:21
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:25 — 23:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
8 — 19 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami