Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Piotrków Trybunalski — Lwów w 2019 rok roku

15:45
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 13 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); pl. Dvirceva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:10
ul. Grota Roweckiego 1; Piotrków Trybunalski
Czas przejazdu 11 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:15
Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
20:15
Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
23:10
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:10
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:25
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
15:45
Czas przejazdu 13 h. 35 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

05:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); pl. Dvirceva 1

90
15:45
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
17:15
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:45
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
20:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
05:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu); pl. Dvirceva 1
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 11 h. 30 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

100
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
15:00
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
16:40
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
18:05
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:10
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
03:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:10
Czas przejazdu 11 h. 15 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

ul. Grota Roweckiego 1; Piotrków Trybunalski

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

103
16:10
Piotrków Trybunalski
ul. Grota Roweckiego 1; Piotrków Trybunalski
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

110
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 11 h. 00 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1

110
15:00
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
20:15
Czas przejazdu 11 h. 00 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1

07:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

115
20:15
Piotrków Trybunalski
Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1
20:50
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
00:01
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
06:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
20:15
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1

06:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

115
20:15
Piotrków Trybunalski
Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1
20:50
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
00:01
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Lwów; Ukraina, Lwowski"
06:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:10
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

13:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

120
23:10
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:10
Czas przejazdu 13 h. 40 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

12:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

121
23:10
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
"Dworzec autobusowy; ul. Reymonta 55"
00:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
02:20
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
04:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
Tarnów
"MOP Komorów; trasa A-4"
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
08:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
10:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
12:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

05:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1

125
19:25
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
05:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!