Bilety autobusowe

Piotrków Trybunalski - Lwów

od 92 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Lwów

16:10
20 paź
w drodze 11 godz. 15 min

Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

PKS. Dworzec autobusowy, Ggrota Roweckiego 1

04:25
21 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

100
16:10
20 paź
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
PKS. Dworzec autobusowy, Ggrota Roweckiego 1
17:30
Częstochowa
18:50
Katowice
20:15
Kraków
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
21 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
20 paź
w drodze 11 godz. 15 min

Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

PKS. Dworzec autobusowy, Ggrota Roweckiego 1

04:25
21 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

122
16:10
20 paź
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
PKS. Dworzec autobusowy, Ggrota Roweckiego 1
17:30
Częstochowa
18:50
Katowice
20:15
Kraków
01:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
04:25
21 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
20 paź
w drodze 10 godz. 00 min

Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

06:25
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

93
19:25
20 paź
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
21:20
Radom
22:55
Lublin
03:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
20 paź
w drodze 12 godz. 40 min

Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

12:50
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

111
23:10
20 paź
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów