Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Lwów

15:00
02:00
25 lis
Piotrków Trybunalski, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
120,00
15:00
24 lis
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
25 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
02:10
25 lis
DW. PKS, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
120,00
15:00
24 lis
Piotrków Trybunalski
DW. PKS, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
02:10
25 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
02:10
25 lis
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1, Dw. PKS POW 12
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
120,00
15:00
24 lis
Piotrków Trybunalski
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1, Dw. PKS POW 12
GRUDZIĄDZ
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KIELCE
OPATÓW
SANDOMIERZ
STALOWA WOLA
NISKO
JAROSŁAW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
02:10
25 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
05:20
25 lis
,
108,38
15:45
24 lis
Piotrków Trybunalski
,
05:20
25 lis
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:25
06:25
25 lis
, PKS. Dworzec Centralny
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
87,53
19:25
24 lis
Piotrków Trybunalski
, PKS. Dworzec Centralny
06:25
25 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:25
06:25
25 lis
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
100,00
19:25
24 lis
Piotrków Trybunalski
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOM
LUBLIN
LWIW
06:25
25 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.