Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Lwów

15:00
25 sie
02:00
26 sie
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
120,00
15:00
25 sie
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
26 sie
Lviv railway station
Dworzec kolejowy Centralny, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:25
25 sie
06:25
26 sie
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Kupić za
95,84
19:25
25 sie
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
21:20
Radom
22:55
Lublin
03:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
06:25
26 sie
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:10
25 sie
12:50
26 sie
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
Kupić za
100,10
23:10
25 sie
Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:50
Radomsko
00:50
Częstochowa
02:20
Katowice
04:00
Kraków
Tarnów
Rzeszów
08:10
Przemyśl
10:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
12:50
26 sie
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów