Rozkład jazdy PKS Łódź – Piotrków Trybunalski

04:30
16 sie
05:30
16 sie
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Kupić za
18,54
04:30
16 sie
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
05:30
16 sie
Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
05:40
16 sie
06:30
16 sie
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Roweckiego (obok Dw. Autobusowego)
Kupić za
10,50
05:40
16 sie
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
03:23
Płock
03:48
Gostynin
03:51
Gostynin
04:13
Kutno
04:16
Kutno
04:52
Piątek
05:17
Zgierz
05:40
Łódź
06:29
Piotrków Trybunalski
06:30
Piotrków Trybunalski
07:40
Częstochowa
10:50
Nowy Targ
06:30
16 sie
Piotrków Trybunalski
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Roweckiego (obok Dw. Autobusowego)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
16 sie
14:57
16 sie
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Kupić za
8,40
13:50
16 sie
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
14:12
Łódź
14:27
Tuszyn
14:39
Srock
14:57
Piotrków Trybunalski
15:15
Sulejów
15:23
Jaksonek
15:29
Wójcin
15:36
Paradyż
15:45
Żarnów
16:07
Końskie
16:20
Stąporków
16:27
Odrowąż
16:37
Bliżyn
16:49
Skarżysko-Kamienna
17:05
Wąchock
17:11
Starachowice
17:23
Styków
17:36
Kunów
17:44
Ostrowiec Świętokrzyski
17:46
Ostrowiec Świętokrzyski
14:57
16 sie
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 sie
18:37
16 sie
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Kupić za
8,40
17:30
16 sie
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
17:52
Łódź
18:07
Tuszyn
18:19
Srock
18:37
Piotrków Trybunalski
18:55
Sulejów
19:03
Jaksonek
19:09
Wójcin
19:16
Paradyż
19:25
Żarnów
19:47
Końskie
20:00
Stąporków
20:07
Odrowąż
20:17
Bliżyn
20:29
Skarżysko-Kamienna
20:45
Wąchock
20:51
Starachowice
21:03
Styków
21:16
Kunów
21:24
Ostrowiec Świętokrzyski
21:26
Ostrowiec Świętokrzyski
18:37
16 sie
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź