Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Piotrków Trybunalski w 2019 rok roku

13:50
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
w drodze 1 godz. 7 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:57
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:30
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
w drodze 1 godz. 7 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:37
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:45
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:30
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
w drodze 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:15
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
05:30
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
w drodze 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:35
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 1 godz. 24 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:59
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:30
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
w drodze 1 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Piotrków Trybunalski w 2019 rok roku

W poniedziałki
13:50
1 godz. 7 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

14:57

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

8,40 
13:50
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
14:57
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Ostrowiec Św.
W poniedziałki
17:30
1 godz. 7 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

18:37

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

8,40 
17:30
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
18:37
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Ostrowiec Św.
W poniedziałki
08:00
50 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

08:50

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

9,54 
08:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
08:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W poniedziałki
19:00
45 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

19:45

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

9,54 
19:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
19:45
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W poniedziałki
22:30
45 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

23:15

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

9,54 
22:30
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
23:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Neobus
W poniedziałki
05:30
50 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

06:20

Piotrków Trybunalski

Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1

10,50 
05:30
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
06:20
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS
Codziennie
09:35
1 godz. 24 min w drodze

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:59

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

14,28 
09:35
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
10:30
Tuszyn
Przystanek, al. Jana Pawła II / ul. Poprzeczna
10:59
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Biłgoraj
  • MERCEDES-BENZ SPRINTER
W poniedziałki
04:30
1 godz. 0 min w drodze

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

05:30

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

18,54 
04:30
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
05:30
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PKS Szczecin
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!