Bilety autobusowe

Łódź - Piotrków Trybunalski

od 8 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Łódź – Piotrków Trybunalski

13:50
21 paź
w drodze 01 godz. 07 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

14:57
21 paź

Piotrków Trybunalski

Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

9
13:50
21 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
14:12
Łódź, ul. Rzgowska/Paradna/Kolumny
14:27
Tuszyn, ul. Jana Pawła II/ Poprzeczna
14:39
Srock, Rynek
14:57
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
15:15
Sulejów, ul. Dworcowa
15:23
Jaksonek, nr 49
15:29
Wójcin
15:36
Paradyż, ul. Konecka/Bank Spółdzielczy
15:45
Żarnów, ul.Piłsudskiego/Rynek
16:07
Końskie, ul. ks. Granata 01 (kościół)
16:20
Stąporków, ul. Piłsudskiego (Osiedle) 01/02
16:27
Odrowąż, Rynek 01/02
16:37
Bliżyn, ul. Kościuszki (Kościół) /06/07
16:49
Skarżysko-Kamienna, ul. Niepodległości
17:05
Wąchock, ul. Starachowicka / Szkoła /08
17:11
Starachowice, ul. Nadrzeczna
17:23
Styków, ul. Świętokrzyska / Sklep /02
17:36
Kunów, ul. Ostrowiecka
17:44
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Sienkiewicza 07
17:46
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Sienkiewicza /03
14:57
21 paź
Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 paź
w drodze 01 godz. 07 min

Łódź

Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

18:37
21 paź

Piotrków Trybunalski

Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

9
17:30
21 paź
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
17:52
Łódź, ul. Rzgowska/Paradna/Kolumny
18:07
Tuszyn, ul. Jana Pawła II/ Poprzeczna
18:19
Srock, Rynek
18:37
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
18:55
Sulejów, ul. Dworcowa
19:03
Jaksonek, nr 49
19:09
Wójcin
19:16
Paradyż, ul. Konecka/Bank Spółdzielczy
19:25
Żarnów, ul.Piłsudskiego/Rynek
19:47
Końskie, ul. ks. Granata 01 (kościół)
20:00
Stąporków, ul. Piłsudskiego (Osiedle) 01/02
20:07
Odrowąż, Rynek 01/02
20:17
Bliżyn, ul. Kościuszki (Kościół) /06/07
20:29
Skarżysko-Kamienna, ul. Niepodległości
20:45
Wąchock, ul. Starachowicka / Szkoła /08
20:51
Starachowice, ul. Nadrzeczna
21:03
Styków, ul. Świętokrzyska / Sklep /02
21:16
Kunów, ul. Ostrowiecka
21:24
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Sienkiewicza 07
21:26
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Sienkiewicza /03
18:37
21 paź
Piotrków Trybunalski
Dworzec Autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź