Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Piotrków Trybunalski

00:10
13 gru
w drodze 04 godz. 05 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

04:15
13 gru

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

44
00:10
13 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:35
Szklarska Poręba, Wodospad
20:40
Piechowice Średnie
20:50
Cieplice Śłąskie-Zdrój, ul. Sobieszowska
21:00
Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy
21:15
Jelenia Góra, ul. Bacewicz
21:30
Kaczorów, Droga Krajowa 70/39
21:35
Mysłów, Droga Krajowa 68/41
21:50
Bolków, ul. Niepodległości
22:15
Jawor, Dworzec Autobusowy
22:40
Legnica, Dworzec Autobusowy
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław, Dworzec Autobusowy
00:40
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
01:10
Syców, Dworzec Autobusowy
01:30
Kępno, Dworzec Autobusowy
01:45
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
02:20
Wieluń, Dworzec Autobusowy
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
04:15
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
04:50
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
05:25
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
04:15
13 gru
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
13 gru
w drodze 04 godz. 26 min

Wrocław

Przystanek, ul. Dawida 11

13:16
13 gru

Piotrków Trybunalski

Al.Sikorskiego

42
08:50
13 gru
Wrocław
Przystanek, ul. Dawida 11
13:16
13 gru
Piotrków Trybunalski
Al.Sikorskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:50
13 gru
w drodze 04 godz. 30 min

Wrocław

Przystanek, ul. Dawida 11

13:20
13 gru

Piotrków Trybunalski

Aleja Kopernika

42
08:50
13 gru
Wrocław
Przystanek, ul. Dawida 11
13:20
13 gru
Piotrków Trybunalski
Aleja Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
13 gru
w drodze 04 godz. 40 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:25
13 gru

Piotrków Trybunalski

Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

44
11:45
13 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:40
Kudowa-Zdrój, ul. Główna
08:50
Duszniki-Zdrój, Z.E.M.
09:00
Szczytna, Skrzyżowanie
09:10
Polanica-Zdrój, Dworzec Autobusowy 01
09:25
Kłodzko, Przedmieście
09:30
Kłodzko,Dworzec Autobusowy
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław, Dworzec Autobusowy
12:25
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
13:00
Syców, Dworzec Autobusowy
13:25
Kępno, Dworzec Autobusowy
13:45
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
14:25
Wieluń, Dworzec Autobusowy
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
16:25
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
17:10
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
17:50
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
16:25
13 gru
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
13 gru
w drodze 04 godz. 34 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:24
13 gru

Piotrków Trybunalski

Al. Kopernika

44
13:50
13 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:24
13 gru
Piotrków Trybunalski
Al. Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:54
13 gru
w drodze 04 godz. 30 min

Wrocław

Pl. Grunwaldzka

18:24
13 gru

Piotrków Trybunalski

Al. Kopernika

44
13:54
13 gru
Wrocław
Pl. Grunwaldzka
18:24
13 gru
Piotrków Trybunalski
Al. Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
13 gru
w drodze 04 godz. 24 min

Wrocław

ul. Krzywoustego

18:24
13 gru

Piotrków Trybunalski

Al. Kopernika

44
14:00
13 gru
Wrocław
ul. Krzywoustego
18:24
13 gru
Piotrków Trybunalski
Al. Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:01
13 gru
w drodze 04 godz. 13 min

Wrocław

Przystanek, ul. Dawida 11

01:14
14 gru

Piotrków Trybunalski

Al.Sikorskiego

42
21:01
13 gru
Wrocław
Przystanek, ul. Dawida 11
01:14
14 gru
Piotrków Trybunalski
Al.Sikorskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:01
13 gru
w drodze 04 godz. 16 min

Wrocław

Przystanek, ul. Dawida 11

01:17
14 gru

Piotrków Trybunalski

Aleja Kopernika

42
21:01
13 gru
Wrocław
Przystanek, ul. Dawida 11
01:17
14 gru
Piotrków Trybunalski
Aleja Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław