Rozkład jazdy PKS Wrocław – Piotrków Trybunalski

00:10
04:15
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
39,00
00:10
12 gru
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
20:35
Szklarska Poręba
20:40
Piechowice
20:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
21:00
Jelenia Góra
21:15
Jelenia Góra
21:30
Kaczorów
21:35
Mysłów
21:50
Bolków
22:15
Jawor
22:40
Legnica
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław
00:40
Oleśnica
01:10
Syców
01:30
Kępno
01:45
Wieruszów
02:20
Wieluń
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów
04:15
Piotrków Trybunalski
04:50
Tomaszów Mazowiecki
05:25
Rawa Mazowiecka
04:15
12 gru
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
16:25
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
39,00
11:45
12 gru
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
16:25
12 gru
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.