Rozkład jazdy PKS Wrocław – Piotrków Trybunalski

00:10
28 maj
04:15
28 maj
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Kupić za
40,95
00:10
28 maj
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
20:35
Szklarska Poręba
20:40
Piechowice
20:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
21:00
Jelenia Góra
21:15
Jelenia Góra
21:30
Kaczorów
21:35
Mysłów
21:50
Bolków
22:15
Jawor
22:40
Legnica
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław
00:40
Oleśnica
01:10
Syców
01:30
Kępno
01:45
Wieruszów
02:20
Wieluń
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów
04:15
Piotrków Trybunalski
04:50
Tomaszów Mazowiecki
05:25
Rawa Mazowiecka
04:15
28 maj
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
05:15
28 maj
09:18
28 maj
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Kupić za
44,10
05:15
28 maj
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
05:20
Wrocław
05:30
Wrocław
05:50
Oleśnica
06:20
Syców
06:40
Kępno
06:59
Wieruszów
07:40
Wieluń
08:00
Osjaków
08:06
Chorzyna
08:11
Mierzynów
08:18
Rusiec
08:28
Szczerców
08:38
Kluki
08:47
Bełchatów
08:51
Bełchatów
09:18
Piotrków Trybunalski
09:48
Piotrków Trybunalski
09:59
Proszenie
10:05
Wolbórz
10:07
Wolbórz
10:22
Tomaszów Mazowiecki
10:27
Tomaszów Mazowiecki
10:48
Czerniewice
11:04
Rawa Mazowiecka
11:15
Babsk
11:35
Mszczonów
12:17
Warszawa
12:21
Warszawa
09:18
28 maj
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:50
28 maj
13:16
28 maj
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
Al.Sikorskiego
Kupić za
41,04
08:50
28 maj
Wrocław
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
13:16
28 maj
Piotrków Trybunalski
Al.Sikorskiego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:50
28 maj
13:20
28 maj
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
Aleja Kopernika
Kupić za
41,04
08:50
28 maj
Wrocław
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
13:20
28 maj
Piotrków Trybunalski
Aleja Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
28 maj
16:25
28 maj
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Kupić za
40,95
11:45
28 maj
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
16:25
28 maj
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
28 maj
18:24
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Al. Kopernika
Kupić za
41,04
13:50
28 maj
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:24
28 maj
Piotrków Trybunalski
Al. Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:54
28 maj
18:24
28 maj
Pl. Grunwaldzka
Al. Kopernika
Kupić za
41,04
13:54
28 maj
Wrocław
Pl. Grunwaldzka
18:24
28 maj
Piotrków Trybunalski
Al. Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
28 maj
18:24
28 maj
ul. Krzywoustego
Al. Kopernika
Kupić za
41,04
14:00
28 maj
Wrocław
ul. Krzywoustego
18:24
28 maj
Piotrków Trybunalski
Al. Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:01
28 maj
01:14
29 maj
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
Al.Sikorskiego
Kupić za
41,04
21:01
28 maj
Wrocław
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
01:14
29 maj
Piotrków Trybunalski
Al.Sikorskiego
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:01
28 maj
01:17
29 maj
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
Aleja Kopernika
Kupić za
41,04
21:01
28 maj
Wrocław
Przystanek Wroclaw, ulica Dawida; dom 11
01:17
29 maj
Piotrków Trybunalski
Aleja Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław