Rozkład jazdy PKS Piotrków Trybunalski – Tomaszów Mazowiecki

09:45
23 cze
10:27
23 cze
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Kupić za
12,60
09:45
23 cze
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
05:20
Wrocław
05:30
Wrocław
05:50
Oleśnica
06:20
Syców
06:40
Kępno
06:59
Wieruszów
07:40
Wieluń
08:00
Osjaków
08:06
Chorzyna
08:11
Mierzynów
08:18
Rusiec
08:28
Szczerców
08:38
Kluki
08:47
Bełchatów
08:51
Bełchatów
09:18
Piotrków Trybunalski
09:48
Piotrków Trybunalski
09:59
Proszenie
10:05
Wolbórz
10:07
Wolbórz
10:22
Tomaszów Mazowiecki
10:27
Tomaszów Mazowiecki
10:48
Czerniewice
11:04
Rawa Mazowiecka
11:15
Babsk
11:35
Mszczonów
12:17
Warszawa
12:21
Warszawa
10:27
23 cze
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 cze
17:10
23 cze
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Kupić za
8,40
16:30
23 cze
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
17:10
23 cze
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki