Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy PKS Rawa Mazowiecka – Tomaszów Mazowiecki

11:00
12 gru
w drodze 00 godz. 30 min

Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy

11:30
12 gru

Tomaszów Mazowiecki

Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa

11
11:00
12 gru
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
10:55
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
11:30
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
12:15
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
11:30
12 gru
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
12 gru
w drodze 00 godz. 30 min

Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy

18:00
12 gru

Tomaszów Mazowiecki

Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa

11
17:30
12 gru
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
17:25
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
18:00
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
18:45
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
18:00
12 gru
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:15
12 gru
w drodze 00 godz. 35 min

Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy

23:50
12 gru

Tomaszów Mazowiecki

Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa

12
23:15
12 gru
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
23:15
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
23:50
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
00:25
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
00:50
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń, Dworzec Autobusowy
02:55
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
03:10
Kępno, Dworzec Autobusowy
03:30
Syców, Dworzec Autobusowy
04:00
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
04:30
Wrocław, Dworzec Autobusowy
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica, Dworzec Autobusowy
06:25
Jawor, Dworzec Autobusowy
06:55
Bolków, ul. Niepodległości
07:10
Mysłów, Droga Krajowa 68/41
07:15
Kaczorów, Droga Krajowa 70/39
07:25
Jelenia Góra, ul. Paderewskiego
07:28
Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy
07:50
Cieplice Śłąskie-Zdrój, ul. Dworcowa
08:00
Piechowice Średnie
08:05
Szklarska Poręba, Wodospad
23:50
12 gru
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki