Rozkład jazdy PKS Rawa Mazowiecka – Tomaszów Mazowiecki

09:25
20 lip
09:55
20 lip
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Kupić za
10,50
09:25
20 lip
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
09:25
Rawa Mazowiecka
09:55
Tomaszów Mazowiecki
10:50
Piotrków Trybunalski
11:20
Bełchatów
12:05
Osjaków
12:40
Wieluń
13:20
Wieruszów
13:40
Kępno
14:05
Syców
14:35
Oleśnica
15:20
Wrocław
17:05
Ząbkowice Śląskie
17:35
Kłodzko
17:40
Kłodzko
17:55
Polanica-Zdrój
18:05
Szczytna
18:15
Duszniki-Zdrój
18:30
Kudowa-Zdrój
09:55
20 lip
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:15
20 lip
23:50
20 lip
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Kupić za
10,50
23:15
20 lip
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
23:15
Rawa Mazowiecka
23:50
Tomaszów Mazowiecki
00:25
Piotrków Trybunalski
00:50
Bełchatów
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń
02:55
Wieruszów
03:10
Kępno
03:30
Syców
04:00
Oleśnica
04:30
Wrocław
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica
06:25
Jawor
06:55
Bolków
07:10
Mysłów
07:15
Kaczorów
07:25
Jelenia Góra
07:28
Jelenia Góra
07:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
08:00
Piechowice
08:05
Szklarska Poręba
23:50
20 lip
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki