Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweRawa-Mazowiecka - Tomaszów-Mazowiecki

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rawa Mazowiecka — Tomaszów Mazowiecki

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
21:25
Czas przejazdu46 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
22:11
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka - Arena Lodowa 02
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rawa Mazowiecka — Tomaszów Mazowiecki w 2020 roku

Codziennie
08:40
Czas przejazdu46 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
09:26
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka - Arena Lodowa 02
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
09:25
Czas przejazdu30 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
09:55
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy , ul. Dworcowa
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
10:55
Czas przejazdu46 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
11:41
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka - Arena Lodowa 02
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
12:10
Czas przejazdu34 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
12:44
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Dworzec PKS/PKP - pętla 03
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
13:55
Czas przejazdu46 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
14:41
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka - Arena Lodowa 02
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
17:25
Czas przejazdu46 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
18:11
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Strzelecka - Arena Lodowa 02
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Poza wto
18:25
Czas przejazdu34 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
18:59
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Dworzec PKS/PKP - pętla 03
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu34 min
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
19:59
Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Dworzec PKS/PKP - pętla 03
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Rawa Mazowiecka — Tomaszów Mazowiecki
9
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 40 min.
Szacowany czas podróży
08:40 — 09:26
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:25 — 22:11
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
13 — 13 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami