Rozkład jazdy PKS Rawa Mazowiecka – Warszawa

17:50
19 lip
18:55
19 lip
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
16,80
17:50
19 lip
Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
08:40
Kudowa-Zdrój
08:50
Duszniki-Zdrój
09:00
Szczytna
09:10
Polanica-Zdrój
09:25
Kłodzko
09:30
Kłodzko
10:05
Ząbkowice Śląskie
11:15
Wrocław
12:25
Oleśnica
13:00
Syców
13:25
Kępno
13:45
Wieruszów
14:25
Wieluń
14:45
Osjaków
15:55
Bełchatów
16:25
Piotrków Trybunalski
17:10
Tomaszów Mazowiecki
17:50
Rawa Mazowiecka
18:55
19 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa