Bilety autobusoweLublin - Połtawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Połtawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
21:10
Czas przejazdu19 h. 20 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
16:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
100,67 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Połtawa w 2020 roku

pon, wto, czw, sob
11:15
Czas przejazdu16 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
05:10
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
105,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
pon, wto
00:30
Czas przejazdu17 h. 05 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
18:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
110,00 
Przewoźnik: FOP BOREJCZUK
Ocena:
Poza pon i czw
01:25
Czas przejazdu17 h. 40 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
19:05
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
110,00 
Przewoźnik: Kantol
Autobus: MAN
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu14 h. 30 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
13:20
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
110,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
04:00
Czas przejazdu20 h. 25 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
00:25
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
120,00 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
04:00
Czas przejazdu20 h. 25 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
00:25
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
120,00 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu16 h. 20 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
11:00
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
125,84 
Przewoźnik: Brintsov S.V.
Autobus: Setra 317GT HD
Ocena:
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu20 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
125,84 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu20 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
125,84 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, czw, sob
20:45
Czas przejazdu19 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
17:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
130,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu17 h. 20 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
13:00
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
132,60 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
Poza nie
19:10
Czas przejazdu15 h. 40 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
11:50
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
132,60 
Przewoźnik: AVTOTRANZYT
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu18 h. 05 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
12:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
134,23 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu18 h. 05 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
12:45
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
134,23 
Przewoźnik: Bakal S.V.
Autobus: Setra
Ocena:
pon, wto, pią, sob
04:00
Czas przejazdu17 h. 30 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
22:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
140,00 
Przewoźnik: SV TRANS
Ocena:
Codziennie
00:15
Czas przejazdu17 h. 35 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
17:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
142,62 
Przewoźnik: KAZNA TRANS MTK
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
pon, czw
15:15
Czas przejazdu17 h. 45 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
10:00
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
145,00 
Przewoźnik: AKVITANIA-LUX
Ocena:
Poza sob
22:15
Czas przejazdu16 h. 20 min
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
150,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
W niedziele
17:50
Czas przejazdu22 h. 50 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
16:40
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
151,01 
Przewoźnik: "Poting G S" FLP
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
21:15
Czas przejazdu17 h. 20 min
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
14:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
151,01 
Przewoźnik: Shabliy A.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
21:10
Czas przejazdu18 h. 20 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
16:30
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
153,00 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Ocena:
pon, śro, pią
09:05
Czas przejazdu16 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
03:00
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
162,18 
Przewoźnik: Greenlines
Ocena:
śro, sob
13:50
Czas przejazdu19 h. 45 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
09:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
167,79 
Przewoźnik: Akvіtanіya-Lux
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
Codziennie
22:15
Czas przejazdu17 h. 20 min
Lublin
Przystanek, ul. Nadstawna 1
15:35
+1 dzień
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
419,47 
Przewoźnik: LEON POL TRANS
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Połtawa
Do miasta Lublin
Z miasta Połtawa
Informacje o trasie autobusu Lublin — Połtawa
39
Liczba autobusów w kierunku
17 godz. 32 min.
Szacowany czas podróży
00:15 — 17:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:15 — 15:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
108 — 510 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami