Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Brno

Najlepsza oferta

Codziennie
16:00
Czas przejazdu04 h. 35 min

Kraków

Krakow, Kraków

20:35

Brno

Brno, Brno

52,70 

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Brno w 2019 rok

W poniedziałki
22:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:00
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

80,00 
W poniedziałki
22:40
Czas przejazdu05 h. 30 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:10
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

81,60 
pon, sob
08:40
Czas przejazdu06 h. 45 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:25

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

90,00 
śro, sob
00:00
Czas przejazdu06 h. 05 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:05

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

104,03 
W poniedziałki
07:00
Czas przejazdu04 h. 10 min

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:10

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

115,25 
27.06, 02.07, 06.07, 11.07, 16.07...
23:15
Czas przejazdu05 h. 35 min
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:50
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

118,90 
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Brno
Do miasta Kraków
Z miasta Brno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Kraków – Brno

Liczne festiwale kulturalne i muzyczne, wyjątkowa architektura i klimat stanowią o świetności i popularności, drugiego co do wielkości czeskiego miasta – Brna. To w nim, mimo iż oficjalnie nie pełni funkcji stolicy kraju, zasiadają najważniejsze władze państwowe i sądownicze.

Decydując się na wycieczkę do Brna, warto określić kilka obowiązkowych punktów, do których zaliczyć można:

  • Stare Miasto i Ratusz
  • obiekty sakralne
  • berneńskie pałace mieszkalne
  • barokowe posągi i fontanny
  • zamek i twierdza Špilberk

Przejazd Kraków – Brno i zakup biletu

Autobus relacji Kraków – Brno, pokonuję trasę w zaledwie 6 godzin (czas ten warto spożytkować na krótką drzemkę, regenerację lub skorzystanie z bezprzewodowego łączą internetowego), a zakup biletu dostępny jest w naszym serwisie rezerwacyjnym.

W przypadku pytań lub problemów, nasi konsultanci służą pomocą – zapraszamy do kontaktu.