Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBrno - Katowice

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Katowice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
21:25
Czas przejazdu03 h. 45 min
Brno
Hotel Grand, ul. Benesova 603/4, 2
01:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
48,30 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brno — Katowice w 2021 roku

Poza czw i pią
22:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
03:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
90,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, wto, śro, nie
20:50
Czas przejazdu04 h. 05 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
00:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
92,02 
Przewoźnik: DMD Group
Ocena:
Poza nie
15:30
Czas przejazdu04 h. 05 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
19:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
92,40 
Przewoźnik: DMD Group
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
pon, wto, śro, nie
17:15
Czas przejazdu04 h. 20 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
21:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
100,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, wto, śro, nie
20:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
23:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu04 h. 20 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
21:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
110,04 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
W dni powszednie
11:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
110,89 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
Codziennie
13:40
Czas przejazdu03 h. 50 min
Brno
UAN Zvonarka, ul. Zvonarka
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
110,89 
Przewoźnik: Gdamaler
Ocena:
pon, czw
13:45
Czas przejazdu03 h. 45 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
17:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
110,89 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
pon, wto
12:40
Czas przejazdu03 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
16:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
119,22 
Przewoźnik: Transtempo
Ocena:
pon, wto
16:20
Czas przejazdu04 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
120,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
pon, wto, śro, pią
22:40
Czas przejazdu03 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
02:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
120,13 
Przewoźnik: Transtempo
Ocena:
pon, czw, sob
11:35
Czas przejazdu03 h. 15 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
14:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
125,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Katowice
Do miasta Brno
Z miasta Katowice
Informacje o trasie autobusu Brno — Katowice
15
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 56 min.
Szacowany czas podróży
11:30 — 15:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:40 — 02:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
107 — 303 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Brno – Katowice

Brno – Katowice to trasa, którą nasi przewoźnicy pokonują w przybliżonym czasie 4 godzin. Każdy autobus oraz bus przystosowany jest do transportu międzynarodowego, gwarantując komfortową i wygodną podróż (klimatyzacja, regulowane fotele, dostęp do bezprzewodowego Internetu, gniazdka elektryczne).

Wyszukiwanie połączenia, rezerwacja i zakup biletu

Po wskazaniu lokalizacji oraz daty, system wygeneruje listę przejazdów spełniających kryteria wyszukiwania. Obok każdego z nich dostępna jest ikona WYBIERZ, która pozwala na rezerwację oraz zakup biletu na dany kurs (e-bilet wysyłany jest pocztą elektroniczną).

W przypadku zmiany terminu, bądź konieczności odwołania wyjazdu, każdy Klient ma prawo do anulowania rezerwacji i zwrotu biletu.