Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Brno – Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Brno

Najlepsza oferta

pon, wto, czw, pią, sob, nie
02:15
Czas przejazdu04 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:35

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

73,50 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Brno w 2019 rok roku

W poniedziałki
23:50
Czas przejazdu04 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

04:00
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

80,00 
W poniedziałki
23:59
Czas przejazdu04 h. 11 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:10
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

81,60 
W poniedziałki
00:00
Czas przejazdu04 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:10

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

85,61 
pon, śro, czw
09:40
Czas przejazdu05 h. 45 min

Katowice

Dw. PKS, ul. P.Skargi 6, Katowice

15:25

Brno

ul. Zvonarka 411, Brno

90,00 
czw, pią, sob, nie
09:40
Czas przejazdu05 h. 50 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

15:30

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

92,70 
śro, sob
01:30
Czas przejazdu04 h. 35 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

06:05

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

103,17 
W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu04 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:00

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

111,15 
pon, czw
01:30
Czas przejazdu04 h. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:10

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

112,34 
Codziennie
01:00
Czas przejazdu05 h. 30 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:30

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

112,36 
W poniedziałki
04:10
Czas przejazdu03 h. 20 min

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

07:30

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

114,62 
Codziennie
00:40
Czas przejazdu04 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:50

Brno

Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16

117,90 
23.04, 27.04, 02.05, 07.05, 11.05...
00:40
Czas przejazdu04 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:50

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

117,90 
25.04, 30.04, 04.05, 09.05, 14.05...
00:40
Czas przejazdu04 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

04:50

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

117,90 
pon, wto, śro, czw, sob, nie
01:50
Czas przejazdu04 h. 40 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

06:30

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

122,40 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Brno
Do miasta Katowice
Z miasta Brno
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Katowice - Brno

Położone w południowo – wschodniej części kraju Brno, jest drugim co do wielkości, czeskim miastem. Jako znaczący ośrodek kulturowy, słynący ze znanych na cały świat festiwali muzycznych, jest popularną destynacją turystyczną, rokrocznie odwiedzaną przez miliony podróżnych.

Przejazd Katowice – Brno

Autobus (bus) relacji Katowice – Brno dociera do celu w przeciągu nieco ponad 4 godzin. Warto odpowiednio wykorzystać ten czas – zapoznać się z planem miasta, zaplanować zwiedzanie lub korzystając z wygodnych, regulowanych foteli, zregenerować siły.

Wyszukiwanie i rezerwacja biletu

Nasza wyszukiwarka została zaprojektowana tak, by maksymalnie ułatwić odnalezienie odpowiedniego połączenia i zakup biletu -> po określeniu lokalizacji oraz daty, otrzymają Państwo pełną listę przejazdów, przy każdym z nich figuruje przycisk umożliwiający zakup biletu.