Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Brno

Najlepsza oferta

Codziennie
20:30
Czas przejazdu02 h. 25 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

22:55

Brno

29,96 

Rozkład jazdy autobusów Praga — Brno w 2019 rok

W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Praga

Prague, Prague

16:05

Brno

Brno, Brno

31,54 
pon, śro
17:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

20:05

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

31,57 
W poniedziałki
06:15
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

08:45

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

33,18 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

08:40

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

34,57 
Poza śro
15:15
Czas przejazdu03 h. 45 min

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

19:00

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

34,57 
Poza śro
16:00
Czas przejazdu03 h. 00 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

19:00

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

34,57 
pon, wto, sob, nie
23:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
+1 dzień

Praga

01:30
+1 dzień

Brno

35,04 
Poza śro i czw
10:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Praga

12:35

Brno

35,10 
pon, wto, sob, nie
13:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

15:30

Brno

35,10 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

21:35

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

35,10 
W poniedziałki
22:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

00:30
+1 dzień

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

35,10 
Poza śro i czw
04:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

06:30

Brno

35,11 
Poza śro i czw
05:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

08:00

Brno

35,11 
Poza śro i czw
06:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Praga

08:55

Brno

35,11 
Poza śro i czw
07:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

09:30

Brno

35,11 
pon, wto, pią, sob
08:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Praga

10:55

Brno

35,11 
pon, wto, pią
09:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

11:30

Brno

35,11 
Poza śro i czw
11:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

13:30

Brno

35,11 
Poza śro i czw
12:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Praga

14:55

Brno

35,11 
Poza śro i czw
14:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Praga

16:55

Brno

35,11 
pon, wto, pią, nie
15:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

17:30

Brno

35,11 
Poza śro i czw
17:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Praga

19:55

Brno

35,11 
Poza śro i czw
18:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

20:30

Brno

35,11 
Poza śro i czw
23:55
Czas przejazdu02 h. 25 min
+1 dzień

Praga

02:20
+1 dzień

Brno

35,11 
Codziennie
19:15
Czas przejazdu02 h. 25 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

21:40

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

38,05 
Poza wto
13:15
Czas przejazdu03 h. 25 min

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

16:40

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

38,50 
Poza nie
09:15
Czas przejazdu03 h. 20 min

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

12:35

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

38,81 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

19:00

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

38,81 
W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

02:00
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

42,93 
Codziennie
20:10
Czas przejazdu02 h. 50 min

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

23:00

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

48,38 
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Brno
Do miasta Praga
Z miasta Brno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu