Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Praga

Najlepsza oferta

Codziennie
03:45
Czas przejazdu02 h. 25 min

Brno

06:10

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

29,95 

Rozkład jazdy autobusów Brno — Praga w 2019 rok

W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

20:05

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

31,57 
pon, czw, sob
15:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Brno

Brno, Brno

17:35

Praga

Prague, Prague

31,60 
W dni powszednie
06:52
Czas przejazdu02 h. 38 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

09:30

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

33,27 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu02 h. 40 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

19:30

Praga

Dworzec Kolejowy Hlavni, ul. Wilsonova 8

34,55 
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu02 h. 35 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

16:05

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

35,08 
W poniedziałki
04:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Brno, Brno

06:30

Praga

Prague, Prague

35,10 
pon, czw
10:50
Czas przejazdu02 h. 40 min

Brno

Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21

13:30

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

35,10 
pon, wto, pią, nie
11:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Brno

13:35

Praga

35,10 
pon, wto, pią, nie
02:10
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

04:40

Praga

35,11 
pon, wto, pią, nie
05:30
Czas przejazdu02 h. 55 min

Brno

08:25

Praga

35,11 
pon, wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu02 h. 35 min

Brno

09:35

Praga

35,11 
pon, wto, pią, nie
09:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Brno

11:55

Praga

35,11 
W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Brno, Brno

12:30

Praga

Prague, Prague

35,11 
pon, wto, pią, nie
12:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Brno

14:55

Praga

35,11 
pon, pią, nie
13:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

15:30

Praga

35,11 
pon, czw, sob
14:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Brno, Brno

16:30

Praga

Prague, Prague

35,11 
pon, wto, pią, nie
16:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

18:30

Praga

35,11 
pon, wto, pią, nie
17:00
Czas przejazdu02 h. 55 min

Brno

19:55

Praga

35,11 
pon, czw, sob
18:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Brno, Brno

20:30

Praga

Prague, Prague

35,11 
pon, wto, pią, nie
18:30
Czas przejazdu03 h. 00 min

Brno

21:30

Praga

35,11 
pon, pią
19:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

21:30

Praga

35,11 
pon, wto, pią, nie
22:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
+1 dzień

Brno

00:30
+1 dzień

Praga

35,11 
pon, wto, pią, nie
23:59
Czas przejazdu02 h. 31 min
+1 dzień

Brno

02:30
+1 dzień

Praga

35,11 
pon, czw
09:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Brno, Brno

12:00

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

36,92 
Codziennie
02:20
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

04:50

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

38,02 
Poza nie
03:40
Czas przejazdu26 h. 35 min
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

06:15
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

38,50 
Poza nie
03:50
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

06:20

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

38,50 
W dni powszednie
03:20
Czas przejazdu26 h. 55 min
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

06:15
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

38,81 
pon, śro
09:20
Czas przejazdu26 h. 55 min
+1 dzień

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

12:15
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

38,81 
pon, pią
03:15
Czas przejazdu02 h. 45 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

06:00

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

43,07 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu02 h. 50 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

13:30

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

44,04 
Poza wto
17:45
Czas przejazdu02 h. 35 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

20:20

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

44,04 
Codziennie
01:05
Czas przejazdu03 h. 05 min

Brno

Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411

04:10

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

48,35 
Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Praga
Do miasta Brno
Z miasta Praga
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu