Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBrno - Kraków

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza śro
11:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
15:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
44,19 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brno — Kraków w 2021 roku

Poza czw i pią
22:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
05:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
90,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Poza nie
15:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
21:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
93,03 
Przewoźnik: DMD Group
Ocena:
pon, czw
18:30
Czas przejazdu05 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
93,03 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
pon, wto, śro, nie
20:50
Czas przejazdu05 h. 25 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
02:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
93,03 
Przewoźnik: DMD Group
Ocena:
pon, czw, sob
11:35
Czas przejazdu05 h. 45 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
95,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:
pon, wto, sob
17:15
Czas przejazdu05 h. 45 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, wto, śro, nie
20:30
Czas przejazdu04 h. 45 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
01:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
pon, czw
13:45
Czas przejazdu05 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
110,04 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
23:30
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
110,04 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
W dni powszednie
11:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
17:30
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
111,65 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
pon, wto
16:20
Czas przejazdu05 h. 40 min
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
22:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
120,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
pon, wto
12:40
Czas przejazdu04 h. 40 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
134,89 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
W dni powszednie
22:40
Czas przejazdu04 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
03:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
134,94 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
pon, wto, czw
18:45
Czas przejazdu06 h. 15 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
148,88 
Przewoźnik: NIKOLO
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Kraków
Do miasta Brno
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Brno — Kraków
15
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 27 min.
Szacowany czas podróży
11:00 — 15:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:40 — 03:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
141 — 338 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Brno – Kraków

Trasa Brno – Kraków to kierunek chętnie wybierany przez naszych Klientów. Codzienne bezpośrednie kursy pozwalają na dotarcie do małopolskiej stolicy w niewiele ponad 4 godziny, oscylując w kosztach rzędu 80 – 100 złotych. Dworzec PKS/PKP, będący stacją docelową, to doskonała baza do pieszych wycieczek ulicami miasta, bądź punkt wylotowy do dalszej podróży.

Bilety na autobus/bus dostępne są obok każdego z przejazdów (zapraszamy do zapoznania się z listą), po dokonaniu rezerwacji zostaną Państwo przekserowani do dalszych działań.