Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweKijów – Chersoń

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Chersoń

Najlepsza oferta

Codziennie
19:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
05:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
70,24 
Przewoźnik: "Kahovske ATP - 16506" sp. z o.o.
Autobus: MAN (free)
Ocena:
3.1

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Chersoń w 2020 roku

Codziennie
06:15
Czas przejazdu10 h. 15 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
73,51 
Przewoźnik: Lux Avto
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu08 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:05
Chersoń
Dworzec kolejowy, pl. Prywokzalna 3A
76,77 
Przewoźnik: Zabrotska N.M.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
3.7
Codziennie
15:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
23:00
Chersoń
Dworzec kolejowy, pl. Prywokzalna 3A
76,77 
Przewoźnik: Zabrotska N.M.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
3.6
Codziennie
22:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec kolejowy, pl. Prywokzalna 3A
76,77 
Przewoźnik: Zabrotska N.M.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
3.4
pią, nie
20:00
Czas przejazdu09 h. 35 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
05:35
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
77,59 
Przewoźnik: Shmaganovskiy V.A.
Autobus: Volkswagen Crafter
Ocena:
pon, pią
22:20
Czas przejazdu10 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
08:20
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
80,04 
Przewoźnik: Orionbus
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu08 h. 55 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
19:55
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
82,39 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.5
Codziennie
22:00
Czas przejazdu08 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
06:45
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
82,39 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.4
Codziennie
23:50
Czas przejazdu08 h. 35 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
08:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
82,39 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
3.5
Codziennie
11:20
Czas przejazdu08 h. 35 min
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
19:55
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
83,46 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
Codziennie
22:20
Czas przejazdu08 h. 25 min
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
06:45
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
83,46 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
W niedziele
22:10
Czas przejazdu09 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
07:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
84,94 
Przewoźnik: Gadzhiyev F.S.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
05:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
87,54 
Przewoźnik: КАХОВСЬКЕ АТП 16506 ВАТ
Autobus: МЕРСЕДЕС-45
Ocena:
Codziennie
09:45
Czas przejazdu10 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
19:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
87,69 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
4.7
Codziennie
22:45
Czas przejazdu09 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
08:15
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
87,69 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
4.5
W poniedziałki
16:35
Czas przejazdu11 h. 10 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
03:45
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
93,97 
Przewoźnik: КОРСАР ПП
Autobus: МЕРСЕДЕС-49
Ocena:
3.1
pon, sob
09:00
Czas przejazdu11 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
20:45
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
94,58 
Przewoźnik: Iksora
Autobus: Мерседес
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu09 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
22:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
95,88 
Przewoźnik: Gadzhiyev F.S.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu09 h. 55 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
22:55
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
105,47 
Przewoźnik: ГАДЖИЄВ ТОВ
Autobus: МЕРСЕДЕС-45
Ocena:
pon, sob
09:00
Czas przejazdu11 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
20:45
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
117,55 
Przewoźnik: ТОВ "Іксора"
Autobus: МЕРСЕДЕС Б.50
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Chersoń
Do miasta Kijów
Z miasta Chersoń

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu