Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweChersoń - Kijów

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Kijów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
10:50
Czas przejazdu09 h. 25 min
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
20:15
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
80,97 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
4.7

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Kijów w 2021 roku

Codziennie
21:30
Czas przejazdu10 h. 05 min
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
07:35
+1 dzień
Kijów
Przystanek, pl. Demejewskaja 8-21
80,97 
Przewoźnik: Gunsel TOV
Ocena:
4.5
pon, śro
07:10
Czas przejazdu11 h. 40 min
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
125,53 
Przewoźnik: ТОВ "Іксора"
Autobus: МЕРСЕДЕС Б.50
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Kijów
Do miasta Chersoń
Z miasta Kijów
Informacje o trasie autobusu Chersoń — Kijów
3
Liczba autobusów w kierunku
10 godz. 23 min.
Szacowany czas podróży
07:10 — 18:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:30 — 07:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
57 — 125 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami