Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Kijów w 2018 rok roku

10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
Lotnisko Boryspil; Terminal D
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:15
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
15:00
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
20:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 11 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 27.12, 03.01, 06.01, 10.01, 13.01...
12:00
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:30
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
Czas przejazdu 08 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:15
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Lotnisko Boryspil; Terminal D
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:50
Czas przejazdu 10 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

21:00

Kijów

Lotnisko Boryspil; Terminal D

44
10:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
12:10
Mikołajów
"Biuro przystanków autobusowych "Gunsel"; Bohoyavlenskyy prospekt 21/2"
13:15
Nova Odesa
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
13:55
Wozneseńsk
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
14:35
Jużnoukrajinśk
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
15:20
Perwomajsk
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
17:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
19:00
Biała Cerkiew
"Na autostradzie, pod Shinnym mostem; ul. Levanevskoho"
21:00
Kijów
Lotnisko Boryspil; Terminal D
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 40 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
10:00
Czas przejazdu 09 h. 15 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

19:15

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

61
10:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
11:00
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
12:40
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
13:15
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
14:10
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
15:55
Umań
"Przystanek; ul. Internatsionalna 115"
19:15
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • 'Tourist'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:30
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

06:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

61
20:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
06:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • 'Tourist'

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
12:00
Czas przejazdu 10 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

22:55

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

66
12:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
13:05
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
14:45
Koblevo
"Przystanek; ul. Morska 149"
16:15
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
20:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
22:55
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • MAN 10.180
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
15:00
Czas przejazdu 08 h. 00 min

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A

23:00

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

69
15:00
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
15:55
Mikołajów
"Centrum Handlowe City Centre (z ulicy Sadowa); ul. Sadowa"
17:20
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
18:20
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
23:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zabrotska N.N.
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 41 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
27.12, 03.01, 06.01, 10.01, 13.01...
20:05
Czas przejazdu 11 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

69
20:05
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
21:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny (wyjazd); ul. Pogranyczna"
23:30
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
00:09
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
00:59
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
03:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:35
Żaszków
"Dworzec autobusowy Żaszków; ul. Odeska 2"
05:44
Biała Cerkiew
"Fabryka opon "Rosava"; ul. Levanevskoho 83"
07:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Corsair o.g.
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 62 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Codziennie
12:00
Czas przejazdu 08 h. 00 min

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A

20:00

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

69
12:00
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
13:00
Mikołajów
"Centrum Handlowe City Centre (z ulicy Sadowa); ul. Sadowa"
14:20
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
15:20
Perwomajsk
"Kijów; Ukraina"
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zabrotska N.N.
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 33 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
20:30
Czas przejazdu 08 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A

04:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

69
20:30
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
21:25
Mikołajów
"Centrum Handlowe City Centre (z ulicy Sadowa); ul. Sadowa"
04:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zabrotska N.N.
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 25 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
23:00
Czas przejazdu 08 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A

07:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

69
23:00
Chersoń
Dworzec kolejowy Kherson; ploshcha Pryvokzalna 3A
23:55
Mikołajów
"Centrum Handlowe City Centre (z ulicy Sadowa); ul. Sadowa"
01:20
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
02:20
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
07:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zabrotska N.N.
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 79 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
21:30
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

07:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

70
21:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
22:50
Mikołajów
"Biuro przystanków autobusowych "Gunsel"; Bohoyavlenskyy prospekt 21/2"
00:05
Nova Odesa
"Kijów; Ukraina"
00:45
Wozneseńsk
"Kijów; Ukraina"
01:15
Jużnoukrajinśk
"Kijów; Ukraina"
02:00
Perwomajsk
"Kijów; Ukraina"
04:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:00
Biała Cerkiew
"Na autostradzie, pod Shinnym mostem; ul. Levanevskoho"
07:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 99 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
10:50
Czas przejazdu 09 h. 25 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

20:15

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

79
10:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
12:10
Mikołajów
"Biuro przystanków autobusowych "Gunsel"; Bohoyavlenskyy prospekt 21/2"
13:15
Nova Odesa
"Kijów; Ukraina"
13:55
Wozneseńsk
"Kijów; Ukraina"
14:35
Jużnoukrajinśk
"Kijów; Ukraina"
15:20
Perwomajsk
"Kijów; Ukraina"
17:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
19:00
Biała Cerkiew
"Na autostradzie, pod Shinnym mostem; ul. Levanevskoho"
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 40 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
21:30
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

08:15
+1 dzień

Kijów

Lotnisko Boryspil; Terminal D

82
21:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
22:50
Mikołajów
"Biuro przystanków autobusowych "Gunsel"; Bohoyavlenskyy prospekt 21/2"
00:05
Nova Odesa
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
00:45
Wozneseńsk
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
01:15
Jużnoukrajinśk
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
02:00
Perwomajsk
"Boryspol (airport); Ukraina, Kijowski"
04:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
06:00
Biała Cerkiew
"Na autostradzie, pod Shinnym mostem; ul. Levanevskoho"
08:15
+1 dzień
Kijów
Lotnisko Boryspil; Terminal D
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gunsel
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 99 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Kijów
Do miasta Chersoń
Z miasta Kijów