Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Tarnopol w 2018 rok roku

23:55
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
17:10
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:55
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
00:40
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
Czas przejazdu 08 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W piątki
23:55
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

09:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
23:55
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Bova Futura
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • RKM

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

04:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

130
17:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
18:40
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
19:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
21:00
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
03:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
04:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
16:55
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12

08:25
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

145
16:55
Kielce
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:40
Czas przejazdu 08 h. 50 min

Kielce

Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12

10:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

160
00:40
Kielce
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
05:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
10:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Tarnopol
Do miasta Kielce