Rozkład jazdy PKS Kielce – Równe

18:45
07:35
3 gru
PKS Kielce, ulica Czarnowska; dom 12
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
101,60
18:45
2 gru
Kielce
PKS Kielce, ulica Czarnowska; dom 12
20:05
Radom
21:25
Puławy
22:25
Lublin
23:25
Chełm
23:50
Dorohusk
04:00
Luboml
04:55
Kowel
06:15
Łuck
07:35
3 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
07:40
3 gru
Dworzec autobusowy ul Czarnowska 12
Dworzec autobusowy
126,00
18:45
2 gru
Kielce
Dworzec autobusowy ul Czarnowska 12
07:40
3 gru
Równe
Dworzec autobusowy
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Równe
Do miasta Kielce
Z miasta Równe

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.