Bilety autobusowe

Czerniowce - Warszawa

od 78 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Czerniowce – Warszawa

08:00
26 paź
w drodze 14 godz. 50 min

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

21:50
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
08:00
26 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
21:50
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
26 paź
w drodze 16 godz. 05 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

22:35
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
07:30
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:30
Zalishchyky
09:00
Tovste
09:25
Czortków
09:40
Kopychyntsi
10:10
Trembowla
11:00
Tarnopol
13:45
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
26 paź
w drodze 15 godz. 35 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

22:35
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

107
08:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:40
Śniatyn
09:30
Kołomyja
10:30
Iwano-Frankiwsk
11:00
Tarnopol
11:20
Kałusz
11:45
Dolina
12:30
Stryj
14:15
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
19:50
Lublin
22:35
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
26 paź
w drodze 15 godz. 35 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

22:35
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
08:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:40
Śniatyn
09:30
Kołomyja
10:30
Iwano-Frankiwsk
11:00
Tarnopol
13:45
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
26 paź
w drodze 15 godz. 35 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

22:35
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
08:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:40
Śniatyn
09:30
Kołomyja
10:30
Iwano-Frankiwsk
11:00
Tarnopol
13:45
Lwów
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
19:50
Lublin
22:35
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
26 paź
w drodze 15 godz. 35 min

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

22:35
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103
08:00
26 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
22:35
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 17 godz. 40 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

23:30
26 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
23:30
26 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 18 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

00:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

116
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
00:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
26 paź
w drodze 15 godz. 01 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

00:01
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100
10:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
12:10
Kołomyja
13:40
Iwano-Frankiwsk
15:00
Rohatyn
16:30
Lwów
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:30
Lublin
00:01
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 18 godz. 11 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

00:01
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

122
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
00:01
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 19 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

00:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

101
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
00:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 16 godz. 50 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

00:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

112
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
00:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 20 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

01:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

119
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
01:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 17 godz. 50 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

01:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

130
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
01:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 22 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:00
27 paź

Warszawa

Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20

115
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:00
27 paź
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:00
27 paź

Warszawa

Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20

126
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:00
27 paź
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
  • Autobus
  • MAN S2000, Neoplan 112
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
26 paź
w drodze 18 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

85
11:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
11:50
Śniatyn
12:50
Kołomyja
14:00
Iwano-Frankiwsk
15:10
Kałusz
15:45
Dolina
16:50
Stryj
18:00
Lwów
19:00
Lwów
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 22 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 22 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 22 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 22 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 22 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

116
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

128
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

86
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 20 godz. 50 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

04:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

97
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
04:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

114
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

125
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

114
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

125
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

116
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

128
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

116
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

128
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

121
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

133
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 40 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:30
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:30
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 30 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:30
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:30
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 40 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:30
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

111
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:30
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 30 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:30
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

123
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:30
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
26 paź
w drodze 15 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:35
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

79
15:35
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
17:55
Czortków
19:30
Tarnopol
21:45
Lwów
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:45
Lublin
05:35
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.socket_220
06:50
26 paź
w drodze 23 godz. 45 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:35
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

101
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:35
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 21 godz. 35 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:35
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

112
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
05:35
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
26 paź
w drodze 14 godz. 50 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

05:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

91
16:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
17:10
Śniatyn
18:20
Kołomyja
19:40
Iwano-Frankiwsk
20:35
Rohatyn
00:01
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:20
Lublin
05:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
26 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

87
14:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
15:10
Śniatyn
16:30
Kołomyja
17:40
Iwano-Frankiwsk
18:45
Kałusz
19:35
Dolina
20:35
Stryj
21:30
Lwów
22:10
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 24 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

108
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

119
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 24 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

108
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

119
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Van Hool
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 24 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

122
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

133
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 24 godz. 15 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:05
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

126
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:05
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 05 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:05
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

138
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:05
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 24 godz. 15 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:05
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

116
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:05
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 05 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:05
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

128
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:05
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 24 godz. 20 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

106
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:10
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

118
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:10
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 25 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

110
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 22 godz. 50 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

06:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

122
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
06:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, SETRA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
26 paź
w drodze 14 godz. 40 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

07:40
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100
18:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
19:50
Kołomyja
21:10
Iwano-Frankiwsk
22:20
Rohatyn
23:45
Lwów
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
07:40
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
26 paź
w drodze 17 godz. 05 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

07:40
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

122
15:35
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
07:40
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (Free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
26 paź
w drodze 19 godz. 35 min

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

07:40
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

129
13:05
26 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
07:40
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЕТАЛОН, Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 23 godz. 50 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

07:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

119
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
07:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000, VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
26 paź
w drodze 19 godz. 45 min

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

07:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

115
13:05
26 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
07:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЕТАЛОН, VANHOOL T-815 (С)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
26 paź
w drodze 18 godz. 25 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

09:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

116
15:35
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
09:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
26 paź
w drodze 20 godz. 55 min

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

09:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

124
13:05
26 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
09:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:50
26 paź
w drodze 27 godz. 10 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

09:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

121
06:50
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
09:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
26 paź
w drodze 25 godz. 00 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

09:00
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

133
09:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
09:00
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • MAN S2000
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
26 paź
w drodze 20 godz. 15 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

10:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

111
15:35
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
10:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:05
26 paź
w drodze 22 godz. 45 min

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

10:50
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

119
13:05
26 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
10:50
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЕТАЛОН
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Czerniowce – Warszawa

19:00
26 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

12:30
27 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

93
19:00
26 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
20:15
Kołomyja
21:20
Iwano-Frankiwsk
23:35
Lwów
00:45
Żółkiew
01:25
Czerwonohrad
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
12:30
27 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa