Rozkład jazdy PKS Czerniowce – Warszawa

15:35
13 sie
05:35
14 sie
,
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
110,46
15:35
13 sie
Czerniowce
,
05:35
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • ЕОС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
13 sie
05:50
14 sie
,
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
102,02
16:00
13 sie
Czerniowce
,
05:50
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • СЕТРА
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
13 sie
06:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
89,00
14:00
13 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
15:10
Śniatyn
16:30
Kołomyja
17:40
Iwano-Frankiwsk
18:45
Kałusz
19:35
Dolina
20:35
Stryj
21:30
Lwów
22:10
Lwów
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
03:20
Lublin
06:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
13 sie
07:40
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
88,26
18:00
13 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
19:50
Kołomyja
21:10
Iwano-Frankiwsk
22:20
Rohatyn
00:05
Lwów
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lublin
07:40
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
13 sie
07:40
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
110,32
15:35
13 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
07:40
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (Free), Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
13 sie
08:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
85,00
18:00
13 sie
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
13 sie
08:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
111,77
15:35
13 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
13 sie
08:00
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
111,77
15:35
13 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
08:00
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes Benz (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa