Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerniowce — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
16:00
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

72,70 
16:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
17:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
18:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
19:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
00:01
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
02:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
W poniedziałki
16:25
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

06:25
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

77,25 
16:25
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
06:25
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AD EURO-TRANS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 17.02, 03.04, 08.04, 13.04...
08:00
15 godz. 35 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
08:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
08:40
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 17.02, 03.04, 08.04, 13.04...
08:00
15 godz. 35 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
08:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
08:40
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
14 godz. 1 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

00:01
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
09:30
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
12:10
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:00
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
16:30
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
18:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:01
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
13:25
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

06:15
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
13:25
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
14:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
15:45
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
19:10
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
22:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Novik V.V.
  • Неоплан

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
14:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
15:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:00
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

07:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

80,71 
18:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
19:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:20
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
23:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
23:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
02:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 29 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
11:00
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

04:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
11:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
11:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
15:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
10:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

00:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,00 
10:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
00:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
pon, sob, nie
18:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

09:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

90,00 
18:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
09:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
Codziennie
14:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
14:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
15:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
15:35
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

05:35
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,38 
15:35
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
17:55
Czortków
Dworzec autobusowy Czortków, ul. Kopychynetska 15
19:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
23:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
02:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:35
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka-Avto
  • Mercedes Benz (65)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 63 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
07:30
16 godz. 5 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,39 
07:30
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
08:30
Zalishchyky
Przystanek, ul. Stefanyka 13
09:00
Tovste
Dworzec autobusowy, ul. Ukrainska 63
09:25
Czortków
Przystanek, ul. Kopychynetska 22
09:40
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46
10:10
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
08:00
15 godz. 35 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,39 
08:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
08:40
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
08:00
15 godz. 35 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

95,39 
08:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
08:40
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
08:00
13 godz. 45 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

21:45

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
08:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
08:40
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
09:30
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
Codziennie
11:00
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

04:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

102,71 
11:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
11:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
15:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
21:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Warszawa, Polska, Mazowieckie
21:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Warszawa, Polska, Mazowieckie
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw
08:00
15 godz. 35 min w drodze

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

103,00 
08:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
14:00
16 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

117,39 
14:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
15:00
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
16:00
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:35
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
wto, pią, nie
19:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

161,42 
19:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
20:15
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!