Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerniowce — Wrocław w 2019 rok roku

Codziennie
13:00
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

06:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

113,28 
13:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
13:45
Kitsman'
Dworzec Autobusowy, ul. Nezalezhnosci 35
14:35
Zalishchyky
Przystanek, ul. Stefanyka 13
15:40
Czortków
Przystanek, ul. Kopychynetska 22
16:40
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
17:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:15
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
19:45
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
20:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
01:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:00
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

11:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

117,39 
18:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
20:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:20
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Przemyśl
Wagabunda, ul. Stefana Czarnieckiego 13
04:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
06:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:00
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,07 
11:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
11:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

09:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,07 
14:50
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
15:55
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
17:10
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
18:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
Codziennie
16:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

132,07 
16:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
17:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
19:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:10
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
21:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
22:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
23:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:10
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.6 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.4
  • Stan techniczny
    2.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.6
Codziennie
11:00
18 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

05:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

139,40 
11:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
11:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:50
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:20
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
16:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

09:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

140,00 
16:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
wto, pią, nie
19:00
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

176,09 
19:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
20:15
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
21:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!