Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Czerniowce w 2018 rok roku

01:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
01:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 01 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:01
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:59
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 22 h. 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:59
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 27.12, 28.12, 01.01...
01:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 23 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
17:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 24 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
17:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 24 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16.12, 21.12, 26.12, 31.12, 05.01...
01:00
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

00:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

130
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
22:35
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
23:20
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
00:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
01:00
Czas przejazdu 22 h. 01 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

00:01

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

130
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
00:01
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 19.12, 24.12, 25.12...
01:00
Czas przejazdu 22 h. 59 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

23:59

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

130
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
22:35
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
23:20
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
23:59
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 27.12, 28.12, 01.01...
01:30
Czas przejazdu 22 h. 29 min

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

23:59

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

131
01:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
21:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:30
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
22:35
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
23:20
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
23:59
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 18.12, 23.12, 27.12, 28.12...
01:30
Czas przejazdu 23 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

131
01:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
05:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
10:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
20:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
22:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
23:00
Trembowla
"Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75"
23:20
Kopychyntsi
"Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46"
23:35
Czortków
"Przystanek; ul. Kopychynetska 22"
23:55
Tovste
"Dworzec autobusowy; ul. Ukrainska 63"
00:20
Zalishchyky
"Przystanek; ul. Stefanyka 13"
01:10
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

15:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

138
17:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
20:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
23:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
01:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
11:15
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
12:15
Iwano-Frankiwsk
"Przystanek; ul. Gorbachevskoho 4"
13:35
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
15:30
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
13:45
Czas przejazdu 24 h. 15 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

14:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

138
13:45
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
14:50
Jarocin
"Dworzec autobusowy Jarocin; ul. Moniuszki 43A"
15:55
Kalisz
"Przystanek; ul. Wroclawska 30/38"
16:25
Ostrów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 15"
17:20
Kępno
"Przystanek; ul. Broniewskiego 2"
18:40
Sieradz
"Dworzec autobusowy; ul. Jana Pawła II 20"
20:00
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
20:50
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
00:01
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Czerniowce; Ukraina, Czerniowiecki"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Czerniowce; Ukraina, Czerniowiecki"
06:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:35
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
09:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
10:00
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
10:45
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
12:25
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
13:10
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
14:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

16:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

140
17:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
16:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

140
13:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
09:40
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 24 h. 05 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

145
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Przystanek; ul. Kolejowa 1"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
09:20
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:20
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

154
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
12:20
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП Романишин "ТУР-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:20
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

160
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
08:35
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
09:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
10:20
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
11:10
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
12:20
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

12:20
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

160
15:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
20:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
05:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:15
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
08:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
08:35
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
09:10
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
10:20
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
11:10
Śniatyn
"Dworzec autobusowy Snjatyn; ul. Vynnychenka 1"
12:20
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Romanishyn AV o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

182
13:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
14:55
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
17:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
20:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:50
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
05:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
07:20
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
09:40
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań