Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Czerniowce w 2019 rok roku

14.02, 19.02, 24.02, 05.04, 10.04...
01:00
22 godz. 0 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:00

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

130,00 
00:55
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
00:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
Codziennie
13:00
20 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

132,07 
12:50
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:55
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:50
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
05:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
09:40
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:40
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

132,07 
17:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
20:50
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
23:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:15
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
12:15
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
13:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
15:30
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
01:30
22 godz. 29 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

23:59

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

146,74 
01:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
23:59
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
15.02, 16.02, 20.02, 21.02, 25.02...
01:30
23 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

146,74 
01:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
02:45
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Kutno
Mc Donald's, ul. 3 Maja
05:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:00
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
23:20
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46
23:35
Czortków
Przystanek, ul. Kopychynetska 22
23:55
Tovste
Dworzec autobusowy, ul. Ukrainska 63
00:20
Zalishchyky
Przystanek, ul. Stefanyka 13
01:10
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, czw, nie
10:40
24 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

146,74 
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Przystanek, ul. Kolejowa 1
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw
13:45
24 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

14:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

154,08 
13:30
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:50
Jarocin
Dworzec autobusowy Jarocin, ul. Moniuszki 43A
15:55
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:25
Ostrów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 15
17:20
Kępno
Przystanek, ul. Broniewskiego 2
18:40
Sieradz
Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
20:00
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
20:50
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
00:01
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
06:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
09:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
10:00
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
10:45
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:25
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
14:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
pon, pią
01:00
22 godz. 1 min w drodze

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

00:01

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

164,80 
01:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
00:01
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
15:30
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

12:20
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

176,09 
15:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
18:05
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
20:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
05:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
08:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
08:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
09:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
11:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
12:20
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!