Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Czerniowce – Lublin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Czerniowce

Najlepsza oferta

Codziennie
15:15
Czas przejazdu14 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:05
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

66,32 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Czerniowce w 2019 rok roku

pon, pią
21:55
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:55
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

71,40 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu13 h. 30 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

16:00

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
25.04, 30.04, 05.05, 10.05, 15.05...
11:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
25.04, 30.04, 05.05, 10.05, 15.05...
11:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu12 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu14 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

15:30

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

81,06 
Codziennie
20:20
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

81,06 
23.04, 24.04, 28.04, 29.04, 03.05...
11:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

82,40 
W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

82,40 
Codziennie
22:05
Czas przejazdu12 h. 50 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:55
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

88,28 
21.04, 22.04, 26.04, 27.04, 01.05...
11:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

95,00 
01.05, 02.05, 06.05, 07.05, 11.05...
11:00
Czas przejazdu11 h. 59 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

23:59

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

95,00 
26.04, 27.04, 01.05, 02.05, 06.05...
11:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

95,05 
26.04, 27.04, 01.05, 02.05, 06.05...
11:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

95,05 
wto, pią
00:10
Czas przejazdu12 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

14:00

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

99,48 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

103,17 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

103,17 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

103,17 
wto, czw, nie
20:45
Czas przejazdu14 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

103,17 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

110,00 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu