Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Czerniowce w 2019 rok roku

15:15
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 14 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 10 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:30
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:30
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
11:00
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:20
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 12 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:05
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 12 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 12 godz. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:59
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
11:00
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 12 godz. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:59
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
11:00
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
11:00
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
00:10
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 14 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
20:45
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
w drodze 13 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Czerniowce w 2019 rok roku

Codziennie
15:15
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

06:05
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

62,97 
14:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:10
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:35
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
02:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:05
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
04:50
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
06:05
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Novik V.V.
  • Неоплан
Codziennie
19:30
10 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

07:30
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

68,57 
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:00
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
06:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
07:30
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
Codziennie
01:30
14 godz. 0 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

15:30

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

76,97 
01:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:15
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
12:15
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
13:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
15:30
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
Codziennie
20:20
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

76,97 
20:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:50
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
05:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
09:40
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, sob, nie
01:30
13 godz. 30 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

16:00

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
01:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
16:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
W poniedziałki
11:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

01:10
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
11:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
W poniedziałki
20:20
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

09:40
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

80,00 
20:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
09:40
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PRZYKARPACKI EKSPRES
Codziennie
22:05
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:55
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

83,82 
21:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
04:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
06:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:25
Czortków
Dworzec autobusowy Czortków, ul. Kopychynetska 15
10:55
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Toaleta
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka-Avto
  • Mercedes Benz (65)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
11:00
12 godz. 59 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

23:59

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

83,97 
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
23:59
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
22.01, 26.01, 27.01, 31.01, 01.02...
11:00
12 godz. 59 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

23:59

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

83,97 
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
20:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
19:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:50
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
23:59
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
11:00
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

00:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

90,00 
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
00:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

25.01, 30.01, 04.02, 09.02, 14.02...
11:00
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

00:00
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

90,00 
10:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
22:35
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
23:20
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
00:00
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
00:10
13 godz. 50 min w drodze

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

14:00

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

94,46 
00:01
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Czerniowce, Ukraina, Czerniowiecki
06:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:35
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
09:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
10:00
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
10:45
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:25
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
13:10
Śniatyn
Dworzec autobusowy Snjatyn, ul. Vynnychenka 1
14:00
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
wto, czw, nie
20:45
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

97,96 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

97,96 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
20:45
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

97,96 
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
20:45
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

103,02 
20:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!