Bilety autobusowe

Wrocław - Czerniowce

od 96 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Czerniowce

13:00
21 paź
w drodze 17 godz. 20 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:20
22 paź

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

130
13:00
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:15
Opole
15:45
Katowice
16:55
Kraków
19:25
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
Lwów
04:00
Iwano-Frankiwsk
05:20
Kołomyja
06:25
Śniatyn
07:20
22 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 paź
w drodze 20 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:30
22 paź

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

143
13:30
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
Lwów
04:20
Stryj
05:20
Dolina
06:10
Kałusz
07:10
Iwano-Frankiwsk
08:30
Kołomyja
10:30
22 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
21 paź
w drodze 26 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:45
22 paź

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

138
07:00
21 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:45
22 paź
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
21 paź
w drodze 17 godz. 00 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:30
22 paź

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

97
17:30
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
Lwów
08:00
Tarnopol
08:45
Trembowla
09:30
Czortków
10:15
Zalishchyky
11:00
Kitsman'
11:30
22 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 paź
w drodze 18 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

11:40
22 paź

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

143
16:00
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:20
Opole
19:00
Katowice
20:20
Kraków
22:40
Rzeszów
00:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:55
Lwów
05:40
Stryj
06:30
Dolina
07:20
Kałusz
08:10
Iwano-Frankiwsk
09:40
Kołomyja
10:40
Śniatyn
11:40
22 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
21 paź
w drodze 18 godz. 30 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

13:30
22 paź

Chernivtsi

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219

122
18:00
21 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
Katowice
22:50
Kraków
00:50
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
Lwów
10:20
Tarnopol
11:15
Trembowla
12:05
Czortków
13:30
22 paź
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław