Rozkład jazdy PKS Wrocław – Czerniowce

13:00
14 sie
07:20
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
130,00
13:00
14 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:45
Katowice
17:15
Kraków
19:20
Rzeszów
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
Lwów
02:55
Rohatyn
04:00
Iwano-Frankiwsk
05:20
Kołomyja
06:25
Śniatyn
07:20
15 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
14 sie
10:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
152,99
13:30
14 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:50
Opole
16:40
Katowice
18:10
Kraków
20:40
Rzeszów
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
02:50
Lwów
04:20
Stryj
05:20
Dolina
06:10
Kałusz
07:10
Iwano-Frankiwsk
08:30
Kołomyja
10:30
15 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
14 sie
10:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
120,00
13:30
14 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:30
15 sie
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
14 sie
10:45
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
117,68
07:00
14 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
09:25
Strzelce Opolskie
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
08:20
Iwano-Frankiwsk
09:20
Kołomyja
10:45
15 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
14 sie
11:20
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
,
Kupić za
149,82
16:00
14 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:20
15 sie
Czerniowce
,
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
14 sie
11:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
120,00
17:30
14 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:50
Katowice
22:20
Kraków
00:20
Rzeszów
04:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:30
Lwów
06:00
Lwów
08:00
Tarnopol
08:45
Trembowla
09:30
Czortków
10:15
Zalishchyky
11:00
Kitsman'
11:30
15 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
14 sie
11:40
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
137,70
16:00
14 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:40
15 sie
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
14 sie
13:30
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
Kupić za
125,04
18:00
14 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:10
Katowice
22:50
Kraków
01:25
Rzeszów
05:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:05
Lwów
08:35
Lwów
10:20
Tarnopol
11:15
Trembowla
12:05
Czortków
13:30
15 sie
Chernivtsi
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Golovna 219
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław