Rozkład jazdy PKS Czerniowce – Lwów

07:30
13:00
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
36,52
07:30
14 gru
Czerniowce
PKS „Central”, Main Street; dom 219
13:00
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
14:25
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
30,09
06:50
14 gru
Chernivtsi
PKS „Central”, Main Street; dom 219
07:50
Śniatyn
08:40
Zabłotów
09:25
Kołomyja
11:00
Iwano-Frankiwsk
11:50
Halicz
12:15
Bursztyn
12:40
Rohatyn
13:20
Przemyślany
14:25
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
14:25
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
34,04
06:50
14 gru
Czerniowce
PKS „Central”, Main Street; dom 219
14:25
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ТУР 407
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
15:00
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
31,65
06:50
14 gru
Chernivtsi
PKS „Central”, Main Street; dom 219
07:50
Śniatyn
08:40
Zabłotów
09:25
Kołomyja
11:00
Iwano-Frankiwsk
11:50
Halicz
12:15
Bursztyn
12:40
Rohatyn
13:20
Przemyślany
14:25
Lwów
15:00
14 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Mercedes 1223 L
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:50
15:00
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
35,74
06:50
14 gru
Czerniowce
PKS „Central”, Main Street; dom 219
15:00
14 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • ТУР 407
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:05
16:00
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
34,04
08:05
14 gru
Czerniowce
PKS „Central”, Main Street; dom 219
16:00
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • БАЗ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:05
16:20
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
35,74
08:05
14 gru
Czerniowce
PKS „Central”, Main Street; dom 219
16:20
14 gru
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • БАЗ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:05
16:22
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
30,12
08:05
14 gru
Chernivtsi
PKS „Central”, Main Street; dom 219
08:30
Czerniowce
09:20
Śniatyn
09:55
Zabłotów
10:25
Kołomyja
11:15
Ottynia
12:05
Iwano-Frankiwsk
13:30
Halicz
14:00
Bursztyn
14:25
Rohatyn
14:42
Czercze
15:41
Bóbrka
16:22
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:35
16:22
,
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
28,08
08:35
14 gru
,
09:20
Śniatyn
09:55
Zabłotów
10:25
Kołomyja
11:15
Ottynia
12:05
Iwano-Frankiwsk
13:30
Halicz
14:00
Bursztyn
14:25
Rohatyn
14:42
Czercze
15:41
Bóbrka
16:22
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:05
16:50
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
31,65
08:05
14 gru
Chernivtsi
PKS „Central”, Main Street; dom 219
08:30
Czerniowce
09:20
Śniatyn
09:55
Zabłotów
10:25
Kołomyja
11:15
Ottynia
12:05
Iwano-Frankiwsk
13:30
Halicz
14:00
Bursztyn
14:25
Rohatyn
14:42
Czercze
15:41
Bóbrka
16:22
Lwów
16:50
14 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:35
16:50
,
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
29,10
08:35
14 gru
,
09:20
Śniatyn
09:55
Zabłotów
10:25
Kołomyja
11:15
Ottynia
12:05
Iwano-Frankiwsk
13:30
Halicz
14:00
Bursztyn
14:25
Rohatyn
14:42
Czercze
15:41
Bóbrka
16:22
Lwów
16:50
14 gru
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:05
21:00
PKS „Central”, Main Street; dom 219
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
35,19
13:05
14 gru
Czerniowce
PKS „Central”, Main Street; dom 219
21:00
14 gru
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ЕТАЛОН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.