Rozkład jazdy PKS Warszawa – Dubno

03:10
17:25
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
107,84
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
17:25
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
107,84
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
AZS WOG, Komunal'na 2a
94,34
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
AZS WOG, Komunal'na 2a
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
AZS WOG, Komunal'na 2a
91,77
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
AZS WOG, Komunal'na 2a
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
96,35
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
93,78
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
AZS WOG, Komunal'na 2a
111,77
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
AZS WOG, Komunal'na 2a
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
113,78
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
AZS WOG, Komunal'na 2a
111,77
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
AZS WOG, Komunal'na 2a
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
113,78
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
AZS WOG, Komunal'na 2a
91,77
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
AZS WOG, Komunal'na 2a
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:15
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
93,78
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:15
30 lis
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
93,73
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
30 lis
Dubno
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Vanhool Vastransauto (57 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
91,16
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
30 lis
Dubno
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
111,16
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
30 lis
Dubno
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:10
22:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
111,16
03:10
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
30 lis
Dubno
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
22:20
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
91,16
08:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:20
30 lis
Dubno
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
22:55
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
59,51
13:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:40
Lublin
19:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
20:40
Kowel
21:55
Łuck
22:55
30 lis
Dubno
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
  • Autobus
  • SCANIA49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
03:20
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
84,66
17:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
03:20
1 gru
Dubno
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
04:00
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
,
90,00
17:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:40
Chełm
22:15
Dorohusk
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
1 gru
Dubno
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
04:00
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
80,23
17:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:20
Lublin
21:25
Chełm
00:15
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Kowel
03:05
Łuck
04:00
1 gru
Dubno
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
04:05
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DA, ul. Zabrania 26
80,00
17:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
04:05
1 gru
Dubno
DA, ul. Zabrania 26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
05:20
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
72,57
20:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:40
Lublin
23:55
Dorohusk
04:20
Łuck
05:20
1 gru
Dubno
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
05:20
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. Autobusowy, ul. Zabrama 26
90,00
20:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
05:20
1 gru
Dubno
Dw. Autobusowy, ul. Zabrama 26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
10:55
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
84,58
22:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
01:20
Lublin
05:20
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
06:45
Czerwonohrad
07:45
Radziechów
08:55
Brody
09:40
Radziwiłłów
10:55
1 gru
Dubno
Dubno, Dworzec autobusowy, ul. Zabrama, 26
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
11:00
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Dw. Autobusowy ul. Zabrama 26
80,00
22:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
11:00
1 gru
Dubno
Dw. Autobusowy ul. Zabrama 26
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
90,41
17:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
70,09
19:15
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
90,41
19:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
90,41
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
90,41
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
82,84
21:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
86,06
21:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
90,53
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra (Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,84
19:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
87,84
21:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
87,84
21:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
107,84
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,84
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,84
19:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
87,84
21:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
87,84
21:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
102,84
21:55
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
102,84
21:55
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,84
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,84
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
101,83
17:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,21
20:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,21
20:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
101,83
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
101,83
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,21
21:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,21
21:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
109,15
21:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,21
21:55
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,21
21:55
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
101,95
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
101,95
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
105,90
17:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra (59 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17:25
1 gru
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
DUBNO
90,68
18:00
30 lis
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
105,90
17:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
110,55
21:50
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • SETRA TOP CLASS (59 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
123,78
17:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
123,78
19:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
106,03
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra (59 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
17:25
1 gru
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
DUBNO
88,03
18:00
30 lis
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, Żwirki i Wigury; dom 1
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:25
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
123,78
19:25
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
91,84
20:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
105,90
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra (59 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
90,68
19:15
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
97,13
21:00
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
81,26
19:15
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Mercedes (65 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
88,03
19:15
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
88,29
20:30
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
106,03
23:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • Setra (59 seats), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:40
17:25
1 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
DUBNO
110,55
21:40
30 lis
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
17:25
1 gru
Dubno
DUBNO
  • Autobus
  • bus, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Dubno
Z miasta Dubno

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.