Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Dubno w 2018 rok roku

17:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Parking przy stacji paliw WOG; Dubno
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
07:45
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 16 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

08:30
+1 dzień

Dubno

Parking przy stacji paliw WOG; Dubno

110
17:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:30
+1 dzień
Dubno
Parking przy stacji paliw WOG; Dubno
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROMA-BUS PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
07:45
Czas przejazdu 16 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

00:30
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

111
07:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
10:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
12:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
15:55
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
16:30
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
18:55
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
21:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
00:30
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:45
Czas przejazdu 15 h. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

00:30

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

150
07:45
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
00:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
13:30
Czas przejazdu 16 h. 05 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:35
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

276
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
16:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:35
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
05:35
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Dubno
Do miasta Wrocław
Z miasta Dubno
Podróż powrotna: